Аудио система, JBL PARTYBOX 520 Portable battery-powered party speaker with powerful and loud sound
868.64 € / 1698.91 лв.
| Брой канали | 2 ch |
|---|---|
| Изх. мощност, W | 400 W |
| Субуфер, тип | Wireless/Wired |
| Интерфейс | AUX In (3.5mm connector) |
| Bluetooth | Bluetooth |
| HDMI | – |
| Аудио формати | .MP3, .WAV, .WMA, .FLAC |
| Звукови режими | AI Sound Boost |
| Караоке | Mic and Guitar inputs |
| Високоговорители, тип | Transducers: 2 x 208mm (7.5″) woofers, 2 x 25mm (1″) tweeters |
| Честотен обхват, Hz | 40Hz – 20KHz (-6dB) |
| FM радио | – |
| Дистанционно управление | – |
| Монтаж на стена | – |
| Батерии | Li-ion polymer 99 Wh; Battery charge time: 3 hours, Battery playtime: up to 15 hours |
| Размери, mm | 415 x 369 x 769 mm |
| Тегло, kg | 22.50 kg |
| Цвят | Black |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.











