Аудио система, Sony SRS-ULT900AC ULT TOWER 9AC Party Speaker
699.99 € / 1369.06 лв.
| Усилвател, тип | Wireless speaker |
|---|---|
| Брой канали | 2ch |
| Изх. мощност, W | 148 W |
| Субуфер, тип | Subwoofer/Midrange speaker |
| Интерфейс | Stereo Mini Jack, USB-A, Optical Digital Input, MIC Input, Guitar/MIC Input |
| Bluetooth | yes |
| HDMI | – |
| Звукови режими | TV sound amplifier, sound field optimization, equalizer |
| Караоке | – |
| Високоговорители, тип | Tweeter, Rear tweeter |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz – 20 kHz |
| Консумация, W | 148 W |
| FM радио | – |
| Дистанционно управление | – |
| Монтаж на стена | – |
| Батерии | – |
| Размери, mm | 410 x 456 x 910 mm |
| Тегло, kg | 28.5 kg |
| Цвят | Black |
| Други | Splash-proof (top surface), Stereo pairing, party connectivity |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.








