Кафемелачка, Krups GVX242, Coffee Grinder Pro Edition black/chrome
67.47 € / 131.96 лв.
ЗАПАЗВА АРОМАТА НА КАФЕТО И ВНИМАТЕЛНО СЕЛЕКТИРА ФИННИТЕ ЧАСТИЦИ
Специалната система за мелене на кафето предотвратява прекомерното загряване, запазва аромата на кафето и внимателно селектира финните частици. 17 степени на едрината на смилане (aдаптира се за всякакъв вид кафе, от еспресо до кафе от кафемашина). Регулиране на количеството кафе, което да бъде смляно 2-12 чаши. Прозрачният резервоар за кафе на зърна с капацитет 200гр се вади лесно, за да бъде почистен. Подвижни ножове за лесно почистване. Система за безопасност. Светещ бутон ВКЛ/ИЗКЛ. В пакета е включена и почистваща четчица.
| Мощност, W | 100 W |
|---|---|
| Капацитет | 200 g |
| Степени на смилане | 17 |
| Материал | A combination of stainless steel with a black plastic. |
| Цвят | Black&Chrome |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 12.0 x 14.0 x 26.0 cm |
| Други | Setting the amount of coffee 2 to 12 cups |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.










