Кафемелачка, Krups GX332810 Grinder Coffee Silent
49.69 € / 97.19 лв.
БЕЗШУМНА, МОЩНА И МНОГОФУНКЦИОНАЛНА ЗА ЕФЕКТИВНО СМИЛАНЕ
Започвайте всяка сутрин с кафе, приготвено от прясно смлени зърна, без да безпокоите останалата част от семейството, благодарение на мелничката Krups Silent Vortex. Тя е проектирана да осигури изключителни резултати за кратко време. С елегантен дизайн и иновативна технология Vortex Spin, кафемелачката предлага бързи и ефективни резултати, с различни стъпки на смилане. Silent Vortex е изработена от неръждаема стомана и има достатъчно здрави остриета за смилане на кафе на зърна, подправки и сухи билки. Големият контейнер за смилане може да се сваля, а капакът може да се използва за съхранение, като и двата компонента са съвместими със съдомиялна за лесно почистване.
| Мощност, W | 175 W |
|---|---|
| Капацитет | 0.90 g |
| Степени на смилане | 1 |
| Материал | Plastic with stainless steel blades |
| Цвят | Black |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 10.2 x 11.0 x 21.5 cm |
| Други | 12 cups of coffee in just 15 seconds |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.







