Лаптоп, Acer Aspire Lite 15, AL15-72P-73MN, Intel Core i7-13620H (up to 4.9GHz, 24MB), 15.6″ FHD (1920×1080) IPS, 16GB DDR5, 512GB PCIe SSD, Intel UHD Graphics, HD Cam, WiFi 6 ax, BT 5.1, No OS, Pure Silver
614.40 € / 1201.66 лв.
| Серия | Aspire Lite |
|---|---|
| Софтуер | No OS |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Процесор | Intel Core i7-13620H 3.60 GHz, 24 MB cache |
| Памет, GB | 16GB (1x16GB) |
| Памет, слотове | – |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB M.2 PCIe Gen3 |
| Дисплей, inch | 15.6″ (39.62 cm), 250 nits |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920×1080 |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel UHD Graphics |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | 2 built-in stereo speakers, dual built-in microphones |
| Мрежа | – |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 6 (802.11a/b/g/n/acR2+ax) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | – |
| USB порт | 1 USB 3.2 Type-C Gen 1, 3 USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | – |
| Аудио портове | 3.5 mm speaker/headphone/line-out |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Четец на пръстов отпечатък | – |
| Web камера, MP | HD Webcam |
| Клавиатура, тип | Full-sized Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Kensington Lock |
| Windows OS | – |
| Батерия, cell | Li-Ion Battery (58 Wh, 3 cells, 90W AC power adapter) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.8 x 22.9 x 2.0 cm |
| Цвят | Silver |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.79 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.









