Лаптоп, Acer Extensa EX215-57-57TE, Core i5 13420H(up to 4.7GHz, 12MB), 15.6″ FHD (1920×1080)IPS 300nits, 16GB DDR5 (1slot free), SSD 512GB, Intel UHD Graphics, TPM 2.0, Wi-Fi 6 AX, BT 5.2, Energy star, No OS, Silver
620.40 € / 1213.40 лв.
| Серия | Extensa |
|---|---|
| Софтуер | No OS |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Процесор | Intel Core i5-13420H 3.40 GHz, 12 MB cache |
| Памет, GB | 16GB (1x16GB) |
| Памет, слотове | Up to 32GB, 2 soDIMM slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB PCIe Gen4 NVMe |
| Дисплей, inch | 15.6″ (39.62 cm), 300nits |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920×1080 |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel UHD Graphics |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Acer Purified, compatible with Cortana with Voice, two built-in stereo speakers, dual built-in microphones |
| Мрежа | – |
| Безжична мрежа | Intel Dual Band Wireless-AX, Wi-Fi 6 (802.11a/b/g/n/ac+ax) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | – |
| USB порт | 2 USB 3.2 Type-C Gen 2, 2 USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | – |
| Аудио портове | 3.5 mm headphone/speaker plug, supports headphones with microphone |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Четец на пръстов отпечатък | – |
| Web камера, MP | HD Webcam |
| Клавиатура, тип | Full-sized Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Trusted Platform Module (TPM), Kensington Lock |
| Windows OS | – |
| Батерия, cell | Li-Ion battery (3 cells / 53 Wh), USB Type-C 65W power adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 36.3 x 23.8 x 2.0 cm |
| Цвят | Silver |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло, kg | 1.80 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.









