Лаптоп, Acer Nitro V 15, ANV15-52-90QG, Intel Core i9-13900H (up to 5.4GHz, 24MB), 15.6″ FHD (1920×1080) IPS 165Hz, 32GB DDR4 (2x16GB), 1TB PCIe NVMe SSD, NVIDIA GeForce RTX 5050 8GB GDDR7, HD Cam, WiFi ax, BT 5.2, Backlit Kbd, No OS, Obsidian Black
1300.80 € / 2544.14 лв.
| Серия | Nitro |
|---|---|
| Софтуер | No OS |
| Процесор, серия | Intel Core i9 |
| Процесор | Intel Core i9-13900H 4.10 GHz, 24 MB cache |
| Памет, GB | 32GB (2x16GB) |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GB PCIe Gen4 NVMe |
| Дисплей, inch | 15.6″ (39.62 cm), 250 nits |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920×1080 |
| Честота на опресняване, Hz | 165Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Видео карта, GB | 8GB GDDR7 |
| Оптично устройство | – |
| Звук | DTS X: Ultra Audio, Acer TrueHarmony, Acer Purified, AI noise reduction | compatible with Cortana with Voice, two built-in stereo speakers, dual built-in microphones |
| Мрежа | Killer Ethernet E2600 |
| Безжична мрежа | Dual Band (2.4 GHz and 5 GHz) (802.11a/b/g/n/ac+ax wireless LAN) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | – |
| USB порт | 1 USB 3.2 Type-C Gen 2, 3 USB 3.2 Type-A Gen 1 (1 with Power-Off USB Charging)) |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | – |
| Аудио портове | 3.5 mm speaker/headphone/line-out |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Четец на пръстов отпечатък | – |
| Web камера, MP | HD Webcam |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Kensington Lock |
| Windows OS | – |
| Батерия, cell | Li-Ion battery (4 cells / 76 Wh), 135W power adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 36.2 x 23.9 x 2.4 cm |
| Цвят | Black |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло, kg | 2.10 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.







