Лаптоп, Acer Predator PHN16-73-903, Intel Core Ultra 9 275HX (up to 5.40GHz, 36MB), 16″ WQXGA (2560×1600) IPS 240Hz, 16GB DDR5 6400MHz (1 slot free), 1024GB SSD, RTX 5070 8GB GDDR7,AI TOPs 798, WiFi 6E,MicroSD,FHD IR Cam, BT 5.3, no OS, Black
1918.80 € / 3752.85 лв.
| Серия | Predator Helios |
|---|---|
| Софтуер | No OS |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 9 |
| Процесор | Intel Core Ultra 9 275HX 2.70 GHz, 36 MB cache |
| Памет, GB | 16GB 6400MHz (1x16GB) |
| Памет, слотове | Up to 64GB, 2 soDIMM slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GB M.2 PCIe Gen4 |
| Дисплей, inch | 16.0″ (40.64 cm), 300 nits |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 2560×1600 |
| Честота на опресняване, Hz | 240Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Видео карта, GB | 8GB GDDR7 |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Two built-in stereo speakers, DTS X: Ultra Audio, Acer TrueHarmony, Acer Purified, AI noise reduction, three built-in microphones |
| Мрежа | Killer Gigabit Ethernet E3100G |
| Безжична мрежа | Intel Wi-Fi 6E (802.11 ax) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | 1 M.2 PCIe Gen4 |
| USB порт | 2 USB 3.2 Type C- Gen2, 1 USB 3.2 Type A Gen1, 2 USB 3.2 Type A-Gen2 (1 with Power Off USB Charging) |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | – |
| Аудио портове | 3.5 mm speaker/headphone/lineout (supports headsets with integrated microphone) |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | MicroSD cardreader |
| Четец на пръстов отпечатък | – |
| Web камера, MP | FHD Webcam |
| Клавиатура, тип | Illuminated Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Kensington Lock |
| Windows OS | – |
| Батерия, cell | Li-Ion battery (4 cells/90 Wh), 230W adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.6 x 27.5 x 2.7 cm |
| Цвят | Black |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло, kg | 2.70 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.









