Лаптоп, Acer Swift X 14, SFX14-71G-75L8, Intel Core i7-13700H(3.70GHz up to 5.00GHz, 24MB),14.5″ 2.8K OLED (2880×1800) 120Hz, 16GB DDR5, 1024 GB NVMe SSD,RTX 4050 6GB GDDR6, FHD Cam,WiFi 6E, BT 5.1, Micro SD card,Backlit Kbd, Win 11 Home , Steel Gray
1173.85 € / 2295.85 лв.
ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ, КОЯТО НАДМИНАВА ОЧАКВАНИЯТА ВИ
Подобрете ежедневната употреба с производителност в движение. Идеална за гейминг, творчество или поточно предаване – използвайте необходимата мощност по всяко време и навсякъде. Потопете се в блясъка на OLED. Идеална за игри, редактиране на видеоклипове и създаване на съдържание. С добавянето на честотната лента 6 GHz Wi-Fi 6E осигурява още по-голяма ширина на честотната лента, по-малко смущения и по-високи скорости. Сбогувайте се с пренаселените мрежи и се поздравете с по-безпроблемна и надеждна връзка. Пръстовият ви отпечатък е толкова уникален, колкото и самите вие, и е най-добрата парола, която не може да бъде повторена. Възползвайте се от сигурността на върха на пръстите си, като се предпазите от неразрешен достъп и защитите личните си данни.
| Серия | Swift |
|---|---|
| Софтуер | Windows 11 Home |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Процесор | Intel Core i7-13700H 3.70 GHz, 24 MB cache |
| Памет, GB | 16GB |
| Памет, тип | LPDDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GB M.2 PCI Express NVMe 4.0 |
| Дисплей, inch | 14.5″ (36.83 cm) |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | – |
| Дисплей, резолюция | 2880×1800 |
| Честота на опресняване, Hz | 120Hz |
| Дисплей, тип | Glare |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Видео карта, GB | 6GB GDDR6 |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Two built-in stereo speakers, built-in microphone |
| Мрежа | Gigabit Ethernet |
| Безжична мрежа | Killer Wi-Fi 6E AX1675i |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | – |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1 USB 3.2 Gen 2 Type-A, 2 USB 4.0 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | – |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | Micro SD Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | FHD camera |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | Li-Ion battery (76 Wh) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 32.3 x 22.8 x 1.8 cm |
| Цвят | Grey |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.55 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.











