Лаптоп, Acer Travelmate P2 TMP216-51-G2-TCO-53M1, Intel Core i5 1334U (3.4GHz up to 4.6Ghz,12MB), 16“ WUXGA (1920 x1200) IPS, 16GB DDR5 (1 slot free), 512GB PCIe NVMe SSD+ HDD ugrade kit, TPM 2.0, FPR, WiFi 6E, BT 5.3, KB Backlit, Win11 PRO EDU, 3Y Warranty
765.37 € / 1496.93 лв.
| Серия | Travelmate P216 |
|---|---|
| Софтуер | Windows 11 EDU |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Процесор | Intel Core i5-1334U 3.40 GHz, 12 MB cache |
| Памет, GB | 16GB 5200MHz (1x16GB) |
| Памет, слотове | up to 64GB, 2 soDIMM slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB PCIe Gen4 NVMe |
| Дисплей, inch | 16.0″ (40.64 cm) |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920×1200 |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Iris Xe Graphics |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | two built-in stereo speakers, dual built-in microphones, DTS Audio, Acer TrueHarmony, Acer Purified, AI noise reduction |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Intel Wi-Fi 6E (802.11 ax) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | – |
| USB порт | 2 USB 3.2 Type-A Gen 1, 2 USB 3.2 Type-C |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | Thunderbolt 4 (via USB Type-C) |
| Аудио портове | 3.5 mm speaker/headphone/line-out |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | Micro SD Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | HD Webcam |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Trusted Platform Module (TPM) 2.0, Kensington Lock |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | Li-Ion battery (3 cells / 53 Wh), USB Type-C 65W power adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.9 x 26.1 x 2.3 cm |
| Цвят | Grey |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло, kg | 1.79 kg |
| Гаранция | 36 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.









