Лаптоп, Acer Travelmate TMP216-51-TCO-59WL, Intel Core i5 1334U (up to 4.6GHz, 12MB), 16″ WUXGA(1920×1200)IPS, 16GB DDR5( 1slot free), 512GB NVMe SSD, Iris Xe Graphics, TPM 2.0, MicroSD reader, FHD_HDD kit, Wi-Fi 6E, BT 5.2, EPEAT, EnergyStar, Backlit, no OS, 3Y
571.20 € / 1117.17 лв.
| Серия | Travelmate P216 |
|---|---|
| Софтуер | No OS |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Процесор | Intel Core i5-1334U 3.40 GHz, 12 MB cache |
| Памет, GB | 16GB (1x16GB) |
| Памет, слотове | Up to 64 GB, 2 soDIMM slots |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512 GB PCIe Gen4 NVMe |
| Дисплей, inch | 16.0″ (40.64 cm), 250 nits |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920×1080 |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Iris Xe Graphics |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | DTS Audio, Acer Purified, Acer TrueHarmony, two built-in stereo speakers, dual built-in microphones |
| Мрежа | Gigabit Ethernet |
| Безжична мрежа | Intel Wi-Fi 6E 802.11 ax/ac/a/b/g/n |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | – |
| USB порт | 2 USB 3.2 Type-A Gen 1 (with Power-Off USB Charging), 1 USB 4.0 Type-C |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | – |
| Аудио портове | 3.5 mm speaker/headphone/line-out |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | MicroSD cardreader |
| Четец на пръстов отпечатък | – |
| Web камера, MP | FHD IR Webcam |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Trusted Platform Module 2.0 (TPM), Kensington Lock |
| Windows OS | – |
| Батерия, cell | Li-Ion battery (3 cells / 53 Wh) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.8 x 26.0 x 2.29 cm |
| Цвят | Grey |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло, kg | 1.87 kg |
| Гаранция | 36 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.








