Лаптоп, Apple 14-inch MacBook Pro: Apple M5 chip with 10-core CPU and 10-core GPU, 16GB, 512GB SSD – Silver
1808.38 € / 3536.88 лв.
14-ИНЧОВ МОДЕЛ. СЕГА СЪС СУПЕРСИЛИТЕ НА M5
M5 чипът се присъединява към M4 Pro и M4 Max. Всеки чип предлага феноменална single- и multithreaded CPU продуктивност и по-бърза обединена памет – с което гарантира скорост, каквато не си си и представял. А с мощните Neural Accelerators в M5 чипа можеш да прелиташ през AI задачи с умопомрачителна скорост. До 6х по-висока AI продуктивност в сравнение с M1. Във всяко GPU ядро на M5 чипа е вграден мощен Neural Accelerator, който динамично ускорява различни AI задачи като генериране на изображения от дифузионни модели и процесинг на промптове в големи езикови модели (LLM). 16-ядреният Neural Engine движи Apple Intelligence, като прави AI на самото устройство мощен и енергоефективен. Стартирай тежки графични процеси със скорост, която е в крак с въображението ти. M5 е с GPU с подобрени шейдърни ядра и трето поколение проследяване на лъчи, така че геймингът е още по-завладяващ и реалистичен. А Dynamic Catching оптимизира паметта в чипа и значително утилизира GPU – за огромен скок в производителността при про приложения и игри. M5 осигурява скорост от следващо поколение и мощен AI на устройството за студенти, бизнес потребители и творци. M4 Pro осигурява повече мощ на учени, инженери, програмисти и творци, работещи по интензивни проекти. Най-авангардния ни чип, правен някога за про лаптоп. M4 Max е идеален за 3D VFX артисти, AI-програмисти и филмови композитори. Apple чиповете и всяка важна подсистема, която ги захранва, са създадени за AI и оформят платформа, която напълно обединява хардуера, софтуера и екосистемата. За да работиш по тежки AI работни процеси с невероятна енергоефективност. И винаги да си спокоен, че сигурността и поверителността са вградени, а не просто добавени. AI приложения за Mac. Родени за полет. Mac е оптимизиран за работа с авангардни AI приложения и плъгини. Например приложения за генериране на изображения като DiffusionBee, LLM приложения като Msty Studio и LM Studio и приложения за обработка на видео като Topaz Video. AI инструменти в приложенията. Mac прави магии. Трансформирай вокали с AI плъгини като MicDrop за Logic Pro. Или обработвай комплексни изображения с Generative Fill в Adobe Photoshop. Apple Intelligence помага да пишеш, да се изразяваш и да свършиш работата си без усилие. Превърни бърза бележка в изгладено съобщение. Премахни разсейващи обекти от снимките си с Clean Up. Създавай уникални изображения с нови ChatGPT стилове в Image Playground. И ползвай интелигентни действия в Shortcuts, за да създадеш автоматизации – например сравняване на аудио транскрипция на бележки, или извличане на информацията от PDF. Apple Intelligence е AI за теб и за мен. Apple Intelligence е създадена да пази данните ти на всеки етап. Тя е вградена в ядрото на твоя Mac чрез обработка вътре в устройството. Така че знае личната ти информация, без да я събира. А с революционния Private Cloud Compute, Apple Intelligence може да се възползва от по-големи, сървър базирани модели задвижвани от Apple чиповете, за да обработва по-сложни заявки, като същевременно пази личните ти данни. Новият MacBook Pro е с най-дълготрайната батерия в Mac изобщо – до 24 часа – и поддържа бързо зареждане до 50 процента за едва 30 минути. Всички модели работят еднакво добре, независимо дали са включени в контакта или не, за да мислиш повече за проекта си, а не за своя лаптоп.
| Серия | MacBook Pro |
|---|---|
| Софтуер | macOS |
| Процесор, серия | Apple M5 |
| Процесор | Apple M5 (10 Core) 4.60 GHz, 10C GPU |
| Чипсет | Apple M5 chip |
| Памет, GB | 16GB unified memory |
| Памет, тип | LPDDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB |
| Дисплей, inch | 14.2″ (36.07 cm), 1000nits |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | – |
| Дисплей, резолюция | 3024×1964 |
| Честота на опресняване, Hz | 120Hz |
| Дисплей, тип | Liquid Retina XDR display |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | 10-core GPU |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | High-fidelity six-speaker sound system with force-cancelling woofers, Wide stereo sound |
| Мрежа | – |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | – |
| USB порт | – |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | 3 Thunderbolt 4 (USB-C) ports with support for: Charging, DisplayPort, Thunderbolt 4 (up to 40Gb/s), USB 4 (up to 40Gb/s); MagSafe 3 port |
| Аудио портове | 3.5 mm headphone jack |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | SDXC card slot |
| Четец на пръстов отпечатък | Touch ID |
| Web камера, MP | 12MP Center Stage camera with support for Desk View, 1080p HD video recording |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Windows OS | – |
| Батерия, cell | 72.4-watt-hour lithium-polymer battery, Up to 24 hours video streaming, Up to 16 hours wireless web, Power Adapter NOT included |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.3 x 22.1 x 1.6 cm |
| Цвят | Silver |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.55 kg |
| Гаранция | 12 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.











