Лаптоп, Apple 16-inch MacBook Pro: Apple M4 Max chip with 14-core CPU and 32-core GPU, 36GB, 1TB SSD – Silver
4107.66 € / 8033.88 лв.
ГОТОВИ ДОРИ ЗА НЕВЪЗМОЖНОТО
С M4, M4 Pro и M4 Max, MacBook Pro е абсолютна суперсила. Феноменална single- и multithreaded CPU продуктивност, по-бърза обединена памет, подобрени ускорители за машинно обучение — M4 чиповете дават скорост и способности, които дори не си смятал за възможни. А мощният Neural Engine изпълнява AI задачи като скалиране на изображения и субтитриране на видео супер бързо. Работата върху тежки графични процеси предлага отзивчивост в синхрон с твоето въображение. M4 семейството има GPU с второ поколение хардуерно-ускорен енджин за проследяване на лъчи и много по-бърз рендър, така че игрите изглеждат по-завладяващи и реалистични отвсякога. А Dynamic Caching оптимизира бързата памет в чипа така, че драматично утилизира GPU — а това води до огромен скок при най-взискателните про приложения и игри. Новият MacBook Pro е с най-дълготрайната батерия в Mac изобщо — до 24 часа — и поддържа бърз заряд до 50 процента за едва 30 минути. Всички модели са еднакво продуктивни, независимо дали са включени или не, така че повече да мислиш за увлеченията си, а не за лаптопа. Десетки хиляди приложения са оптимизирани да отключат пълните възможности на macOS — от обичайните работни, до любимите ти игри и най-тежките про приложения. А с M4 семейството, тези приложения просто летят. Приемай обаждания и съобщения. Отговаряй на обаждания и съобщения директно от лаптопа, за да не сменяш устройства. Universal Clipboard. Копирай текст, изображения, снимки и видео на своя iPhone и ги пейстни на Mac — или обратно. AirDrop. Шервай безжично снимки, големи файлове и друго съдържание между своя iPhone, Mac и други Apple устройства наоколо. Wi-Fi мрежа не е необходима. Apple Intelligence е персонална интелигентна система, която помага да пишеш, да изразиш себе си и да свършиш всичко без усилие. Тя има уникална защита на поверителността, така че никой друг няма достъп до данните ти. Дори Apple. Apple Intelligence е създадена да пази данните ти на всеки етап. Вградена в ядрото на Mac, всички обработки се случват на самото устройство. С други думи, знае личната ти информация, но не я събира. А с революционния Private Cloud Compute, Apple Intelligence може да се възползва от по-големи, сървър базирани модели задвижвани от Apple чиповете, за да обработва по-сложни заявки, като същевременно пази личните ти данни. Прескачай от най-слънчевата тераса до най-тъмното студио по-безгрижно отвсякога. Удивителният Liquid Retina XDR дисплей предлага 1600 нита пикова HDR яркост и вече поддържа до 1000 нита за SDR съдържание при ярка светлина, така че по-ясно да виждаш екрана, когато си навън. А при слабо осветление може да падне до 1 нит, за да работиш комфортно и на тъмно. С 12MP Center Stage камерата изглеждаш добре на всяка светлина. Заедно с усъвършенстваните микрофони и говорители, тя позволява да поемеш контрол върху срещата отдалеч. Три микрофона със студийно качество. Гласът ти е кристално ясен при видеоразговори и записи, като фоновия шум е минимизиран почти напълно. Аудио система с шест говорителя. Два чифта force-cancelling ууфъра и две високочестотни колони изпълват стаята с плътен, богат на баси звук. А Spatial Audio с поддръжка на Dolby Atmos добавя завладяващо аудио изживяване. MacBook Pro има набор портове за връзка с високоскоростна периферия, екрани с висока резолюция, или директен импорт от SDXC карти. Моделите с M4 Pro и M4 Max чипове вече включват Thunderbolt 5, който предлага скорости на трансфер до 120Gb/s.
| Серия | MacBook Pro |
|---|---|
| Софтуер | macOS |
| Процесор, серия | Apple M4 Max |
| Процесор | Apple M4 Max (14 Core) 4.50 GHz, 32C GPU |
| Чипсет | Apple M4 chip |
| Памет, GB | 36GB unified memory |
| Памет, тип | LPDDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GB |
| Дисплей, inch | 16.2″ (41.15 cm) |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | – |
| Дисплей, резолюция | 3456×2234 |
| Честота на опресняване, Hz | 120Hz |
| Дисплей, тип | Liquid Retina XDR display |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | 32-core GPU |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | High-fidelity six-speaker sound system with force-cancelling woofers, Wide stereo sound |
| Мрежа | – |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | – |
| USB порт | – |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | 3 Thunderbolt 5 (USB-C) ports with support for: Charging, DisplayPort, Thunderbolt 5 (up to 120Gb/s), USB 4 (up to 120Gb/s); MagSafe 3 port |
| Аудио портове | 3.5 mm headphone jack |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | SDXC card slot |
| Четец на пръстов отпечатък | Touch ID |
| Web камера, MP | 12MP Center Stage camera with support for Desk View, 1080p HD video recording |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Windows OS | – |
| Батерия, cell | Up to 21 hours video streaming, Up to 14 hours wireless web, 100-watt-hour lithium-polymer battery, 140W USB-C Power Adapter, USB-C to MagSafe 3 Cable, Fast-charge capable with included 140W USB-C Power Adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.6 x 24.8 x 1.7 cm |
| Цвят | Silver |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 2.15 kg |
| Гаранция | 12 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.






