Лаптоп, Asus Strix G18 G835LX-SA124X, INTEL ARL HX Ultra 9, 18.0 WQXGA (2560X1600)16:10,Bend+1200nits (HDR)(2000 zone,AG, 240 Hz,DDR5 64GB ( 32GB DDR5-5600 SO-DIMM *2 ) ,2TB G4, RTX5090 24GB,Wi-Fi 7 ,Backlit Keyboard Per-Key RGB, Windows 11 Pro,Off Black
5825.64 € / 11393.96 лв.
| Серия | Gaming |
|---|---|
| Софтуер | Windows 11 Pro |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 9 |
| Процесор | Intel Core Ultra 9 275HX 2.70 GHz, 36 MB cache |
| Чипсет | Mobile Intel HM870 Express Chipsets |
| Памет, GB | 64GB 5600MHz (2x32GB) |
| Памет, слотове | up to 64GB, 2 SO-DIMM slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 2000GB PCIe 4.0 NVMe M.2 Performance SSD |
| Дисплей, inch | 18.0″ (45.72 cm), 500 nits |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | Mini LED |
| Дисплей, резолюция | 2560×1600 |
| Честота на опресняване, Hz | 240Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| Видео карта, GB | 24GB GDDR7 |
| Оптично устройство | – |
| Звук | AI noise-canceling technology, Dolby Atmos, Hi-Res certification (for headphone), Smart Amp Technology, Built-in array microphone, 4-speaker system with Smart Amplifier Technology |
| Мрежа | 10/100/1000/2500 Mbps |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2*2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | 2 M.2 slots support either SATA or NVMe |
| USB порт | 3 USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | 2 Thunderbolt 5 with support for DisplayPort / power delivery / G-SYNC |
| Аудио портове | 3.5mm Combo Audio Jack |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Четец на пръстов отпечатък | – |
| Web камера, MP | 1080P FHD IR Camera for Windows Hello |
| Клавиатура, тип | Illuminated Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 90WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion, 380W AC Adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 39.9 x 29.8 x 3.20 cm |
| Цвят | Black |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло, kg | 3.48 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.











