Лаптоп, Asus TUF F16 FX608JHR-RV110,Intel i5 14450HX 2.4 GHz (20MB Cache, up to 4.8 GHz, 10 cores, 16 Threads) 16″ WUXGA (1920X1200), 16:10 Bend+300nits 16:9,165 Hz,16 GB DDR5 5600 so-dim,512 GB PCIe 4.0,RTX 5050 8GB GDDR6, Wi-Fi 6e,Backlit Kbd, Jaeger Gray
1297.74 € / 2538.16 лв.
| Серия | Gaming |
|---|---|
| Софтуер | No OS |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Процесор | Intel Core i5-14450HX 1.80 GHz, 20 MB cache |
| Чипсет | Intel HM770 Express Chipsets |
| Памет, GB | 16GB (1x16GB) |
| Памет, слотове | Up to 64GB, 2 SO-DIMM slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB PCIe 4.0 NVMe M.2 |
| Дисплей, inch | 16.0″ (40.64 cm), 300 nits |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920×1200 |
| Честота на опресняване, Hz | 165Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Видео карта, GB | 8GB GDDR7 |
| Оптично устройство | – |
| Звук | 2-speaker system, AI noise-canceling technology, Dolby Atmos, Hi-Res certification (for headphone), Support Microsoft Cortana near field/far field |
| Мрежа | 10/100/1000 Mbps |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Triple band) 2*2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | 2 M.2 slots support either SATA or NVMe |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen 2 Type-C, 3 USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | Thunderbolt 4 |
| Аудио портове | 3.5mm Combo Audio Jack |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Четец на пръстов отпечатък | – |
| Web камера, MP | 1080P FHD IR Camera for Windows Hello |
| Клавиатура, тип | Illuminated Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Trusted Platform Module |
| Windows OS | – |
| Батерия, cell | 90WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion, 280W AC Adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.4 x 26.9 x 2.73 cm |
| Цвят | Grey |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло, kg | 2.20 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.










