Лаптоп, Asus TUF F16 FX608JPR-QT026,Intel i7 14650HX 2.2 GHz (30MB Cache, up to 5.2 GHz, 16 cores, 24 Threads) 16.0 WQXGA 2560X1600 16:10 Bend+400nits, AG,165z,16GB DDR5 5600 so-dim ,1TB PCIe 4.0,RTX 5070 8GB GDDR7, Wi-Fi 6e,Backlit Chiclet Keyboard 1-Zone RGB
1917.72 € / 3750.73 лв.
| Серия | Gaming |
|---|---|
| Софтуер | No OS |
| Процесор, серия | Intel Core i7 |
| Процесор | Intel Core i7-14650HX 2.20 GHz, 30 MB cache |
| Чипсет | Intel HM770 |
| Памет, GB | 16GB 5600MHz |
| Памет, слотове | up to 64 GB, 2 SO-DIMM slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GB PCIe 4.0 NVMe M.2 |
| Дисплей, inch | 16.0″ (40.64 cm) |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 2560×1600 |
| Честота на опресняване, Hz | 165Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Видео карта, GB | 8GB GDDR7 |
| Оптично устройство | – |
| Звук | 2-speaker system, AI noise-canceling technology, Dolby Atmos, Hi-Res certification (for headphone), Support Microsoft Cortana near field/far field |
| Мрежа | 10/100/1000 Mbps |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Triple band) 2*2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | 2 M.2 slots support either SATA or NVMe |
| USB порт | USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for DisplayPort / power delivery, 3 USB 3.2 Gen 2 Type-A |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | Thunderbolt 4 with support for DisplayPort / G-SYNC |
| Аудио портове | 3.5mm Combo Audio Jack |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Четец на пръстов отпечатък | – |
| Web камера, MP | 1080P FHD IR Camera for Windows Hello |
| Клавиатура, тип | Illuminated Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Windows OS | – |
| Батерия, cell | 90WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion, 280W AC Adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.4 x 26.9 x 2.73 cm |
| Цвят | Grey |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло, kg | 2.20 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.










