Лаптоп, Asus TUF FA506NCG-HN207,AMD Ryzen 7 ( R7 6C H) 15.6″ FHD (1920×1080)144 Hz,16GB DDR5 4800(2*8), 1 TB M.2 SSD,RTX 3050 4GB GDDR6,Wi-Fi 6(802.11ax),Backlit Chiclet Keyboard 1-Zone RGB, no OS, Graphite Black
928.44 € / 1815.87 лв.
| Серия | Gaming |
|---|---|
| Софтуер | No OS |
| Процесор, серия | AMD Ryzen 7 |
| Процесор | AMD Ryzen 7 7445HS 3.55 GHz, 22 MB cache |
| Чипсет | AMD |
| Памет, GB | 16GB 4800MHz (2x8GB) |
| Памет, слотове | up to 64GB, 2 SO-DIMM slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GB PCIe 4.0 NVMe M.2 |
| Дисплей, inch | 15.6″ (39.62 cm), 250nits |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920×1080 |
| Честота на опресняване, Hz | 144Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Видео карта, GB | 4GB GDDR6 |
| Оптично устройство | – |
| Звук | AI noise-canceling technology, DTS Audio Processing, Hi-Res certification (for headphone), Built-in array microphone |
| Мрежа | 10/100/1000 Mbps |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | 2 M.2 PCIe |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for DisplayPort, 3 USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | – |
| Аудио портове | 3.5mm Combo Audio Jack |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Четец на пръстов отпечатък | – |
| Web камера, MP | 720P HD camera |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Kensington Security Slot, Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Windows OS | – |
| Батерия, cell | 48WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion, 180W AC Adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.9 x 25.6 x 2.5 cm |
| Цвят | Black |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло, kg | 2.30 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.






