Лаптоп, Asus Vivobook S M3407KA-SF030,AMD Ryzen 5 AI,14.0 OLED WUXGA(WU) 1920X1200 16:10 Bend+300nits Glare DCI-P3:95% Glare 60 Hz,16GB DDR5 (on BD),1TB SSD,Backlit Chiclet Keyboard with Num-key, No OS, Matt Grey, AI PC +Backpack
999.79 € / 1955.42 лв.
| Серия | Vivobook |
|---|---|
| Софтуер | No OS |
| Процесор, серия | AMD Ryzen AI 5 |
| Процесор | AMD Ryzen AI 5 340 2.00 GHz, 16 MB cache |
| Чипсет | – |
| Памет, GB | 16GB on board |
| Памет, слотове | 1 SO-DIMM slot |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GB M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Дисплей, inch | 14.0″ (35.56 cm), 300 nits |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | OLED |
| Дисплей, резолюция | 1920×1200 |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Дисплей, тип | Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | AMD Radeon Graphics |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Built-in speaker, Built-in array microphone |
| Мрежа | – |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | M.2 2280 PCIe 4.0×4 |
| USB порт | 2 USB 3.2 Gen 1 Type-A, 2 USB 3.2 Gen 1 Type-C |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | – |
| Аудио портове | 3.5mm Combo Audio Jack |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Четец на пръстов отпечатък | – |
| Web камера, MP | IR webcam with Windows Hello support |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Windows OS | – |
| Батерия, cell | 70WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.5 x 22.3 x 1.86 cm |
| Цвят | Grey |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло, kg | 1.40 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.










