Лаптоп, Asus Zenbook UM3406KA-QD024, Ryzen AI 7 350 2.0GHz (24MB Cache, up to 5.0GHz, 8 cores, 16 Threads up to 50TOPS, 14 “ OLED , (1920 x 1200) , 16GB LPDDR5X (on bnd),1TB SSD, No OS, Jade Black
1270.80 € / 2485.47 лв.
| Серия | Zenbook |
|---|---|
| Софтуер | No OS |
| Процесор, серия | AMD Ryzen AI 7 |
| Процесор | AMD Ryzen AI 7 350 2.00 GHz, 16 MB cache |
| Памет, GB | 16GB on board |
| Памет, слотове | – |
| Памет, тип | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GB M.2 NVMe PCIe 4.0 |
| Дисплей, inch | 14.0″ (35.56 cm), 400 nits |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | OLED |
| Дисплей, резолюция | 1920×1200 |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Дисплей, тип | Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | AMD Radeon Graphics |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Smart Amp Technology, Built-in speaker, Built-in array microphone |
| Мрежа | – |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | 1 M.2 2280 PCIe 4.0×4 |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1 USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for display / power delivery, 1 USB 4.0 Gen 3 Type-C with support for display / power delivery |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | – |
| Аудио портове | 3.5mm Combo Audio Jack |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Четец на пръстов отпечатък | – |
| Web камера, MP | FHD camera with IR function to support Windows Hello ; With privacy shutter |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Trusted Platform Module (Firmware TPM) |
| Windows OS | – |
| Батерия, cell | 75WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion, TYPE-C, 65W AC Adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.2 x 22.0 x 1.5 cm |
| Цвят | Black |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.20 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.








