Лаптоп, Dell 14 Plus 2-in-1 DB04250, Intel Ultra 7 256V (47 TOPS NPU, 8 cores, up to 4.8 GHz), 14″ 16:10 FHD+(1920×1200) Touch 300nits WVA AG, 16GB, LPDDR5X, 8533MT/s (onboard), 512GB M.2 SSD PCIe, Intel Arc, FHD RGB and Mic, Wi-Fi 7, FPR, Backlit Kb, Win 11 Pro
1529.00 € / 2990.46 лв.
СТИЛЕН И МНОГОФУНКЦИОНАЛЕН ЛАПТОП
Dell 14 Plus 2-in-1 DB04250 е конвертируем лаптоп-таблет с тъчскрийн и стилус, както и с вграден Copilot+ AI и Intel Arc графика. Този елегантен 14-инчов 2-в-1 лаптоп е захранван от процесори Intel Core Ultra, които осигуряват впечатляваща производителност за най-новите AI възможности и изключителен живот на батерията за лесно изпълнение на различни задачи в движение с гъвкави режими на работа. Насладете се на безпроблемна продуктивност във всеки режим с дизайн, който максимизира производителността и мобилността, за да бъдете ефективни и свързани, където и да се намирате. Изграден върху най-новата и най-модерна изчислителна платформа на Intel, този лаптоп е проектиран да предоставя най-съвременни AI възможности, максимална енергийна ефективност и целодневна, тиха и хладна работа – точно това, от което се нуждаят създателите на съдържание и професионалистите, навсякъде и по всяко време. Процесорите Intel Core Ultra разполагат с отделни модули за специфични задачи, което осигурява изключителна производителност, ефективност и дълъг живот на батерията. Останете в ритъма на деня с тънък и лек дизайн и впечатляваща батерия – до 24 часа работа без прекъсване, за да работите уверено навсякъде – дори по време на дълги сесии и срещи в движение. Справяйте се с най-новите AI функции с лекота. Извършвайте повече за по-малко време с вградения AI, който работи бързо и ефективно, без да изразходва излишно батерията. Получавайте интелигентна помощ в реално време навсякъде – създавайте имейли, резюмета на документи, блог постове или визуално съдържание с лекота. Превключвайте без усилие между четирите режима на работа, включително пълно завъртане на 360°, с включени всички необходими функции. Наслаждавайте се на ярки цветове и прецизни детайли върху просторния 14-инчов FHD+ тъчскрийн, който поддържа комфорта на очите с Dell ComfortView, а любимото ви съдържание звучи силно и ясно – дори в шумна среда – благодарение на висококачествения звук с ниво на високоговорител. С поддържания Dell Active Pen можете да работите интуитивно чрез сензорния екран – пишете и рисувайте с естествено усещане. Изработен от висококачествени материали и проектиран за издръжливост, Dell Plus преминава през строги тестове от военен клас, за да гарантира надеждност при ежедневна употреба. Осигурена е и допълнителна защита на данните с вградения Trusted Platform Module (TPM).
| Серия | Dell 14 Plus 2-in-1 |
|---|---|
| Софтуер | Windows 11 Pro |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 7 |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 256V 2.20 GHz, 12 MB cache |
| Чипсет | Integrated in the processor |
| Памет, GB | 16GB 8533MT/s onboard |
| Памет, слотове | – |
| Памет, тип | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB M.2 PCIe NVMe |
| Дисплей, inch | 14.0″ (35.56 cm), 300 nits |
| Сензорен дисплей | Touch screen |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920×1200 |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Дисплей, тип | Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Arc Graphics |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | 2 speakers, Realtek ALC3329, Sound Wire Audio |
| Мрежа | – |
| Безжична мрежа | Intel Wi-Fi 7 BE201, 2×2, 802.11be |
| Bluetooth | Bluetooth |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | One M.2 2230 slot for Wi-Fi and Bluetooth combo card, One M.2 2230 slot for solid-state drive |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen 1, 1 USB Type-C 3.2 Gen 2 (with Power Delivery and DisplayPort 1.4 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | One Thunderbolt 4 (40 Gbps) with Power Delivery and DisplayPort 2.1 |
| Аудио портове | One headset (headphone and microphone combo) |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | FHD RGB |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 4-Cell Battery, 64WHr (Integrated), 65W Type-C Adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.4 x 22.6 x 1.5 cm |
| Цвят | Blue |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.61 kg |
| Гаранция | 36 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.











