Лаптоп, Dell 14 Plus DB14250, Intel Ultra 7 258V (47 TOPS NPU, 8 cores, up to 4.8 GHz), 14″ 16:10 2.5K (2560×1600) IPS 300nits WVA AG, 32GB, LPDDR5X, 8533MT/s (onboard), 1TB M.2 SSD PCIe, Intel Arc, FHD and Mic, Wi-Fi 7, Backlit Kb, Win 11 Pro, 3Y CI, Ice Blue
1619.00 € / 3166.49 лв.
СТИЛЕН ДИЗАЙН И МАКСИМАЛНА ГЪВКАВОСТ
Dell 14 Plus DB14250 е преносим и лек лаптоп с изкуствен интелект и графика Intel Arc, създаден за креативни професионалисти и малкия бизнес. Този стилен 14-инчов лаптоп разполага с вграден Copilot+ и е захранван от процесори Intel Core Ultra, които осигуряват впечатляваща производителност за най-новите AI възможности и изключителен живот на батерията за лесно изпълнение на различни задачи в движение. Елегантният дизайн съчетава стил и мощна производителност за оптимална продуктивност. Изграден върху най-новата и най-модерна изчислителна платформа на Intel, този лаптоп е проектиран да предоставя най-съвременни AI възможности, максимална енергийна ефективност и целодневна, тиха и хладна работа – точно това, от което се нуждаят създателите на съдържание и професионалистите, навсякъде и по всяко време. Процесорите Intel Core Ultra разполагат с отделни модули за специфични задачи, което осигурява изключителна производителност, ефективност и дълъг живот на батерията. Останете в ритъма на деня с тънък и лек дизайн и впечатляваща батерия – до 22 часа работа без прекъсване, за да работите уверено навсякъде – дори по време на дълги сесии и срещи в движение. Справяйте се с най-новите AI функции с лекота. Извършвайте повече за по-малко време с вградения AI, който работи бързо и ефективно, без да изразходва излишно батерията. Получавайте интелигентна помощ в реално време навсякъде – създавайте имейли, резюмета на документи, блог постове или визуално съдържание с лекота. Вижте и чуйте как съдържанието ви наистина оживява – независимо дали редактирате снимки и видеа, програмирате, работите съвместно или просто гледате филми. Наслаждавайте се на живи цветове и ясни детайли на просторен 16:10 дисплей с резолюция до QHD+, яркост от 300 нита, 100% sRGB и Dolby Vision. Чуйте всеки детайл със стерео качество на звука, подсилено от Waves Maxx Audio Pro и пространствено аудио с Dolby Atmos. Изработен от висококачествени материали и проектиран за издръжливост, Dell Plus преминава през строги тестове от военен клас, за да гарантира надеждност при ежедневна употреба. Осигурена е и допълнителна защита на данните с вградения Trusted Platform Module (TPM).
| Серия | Dell 14 Plus |
|---|---|
| Софтуер | Windows 11 Pro |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 7 |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 258V 2.20 GHz, 12 MB cache |
| Чипсет | Integrated in the processor |
| Памет, GB | 32GB 8533MT/s onboard |
| Памет, слотове | – |
| Памет, тип | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GB M.2 PCIe NVMe |
| Дисплей, inch | 14.0″ (35.56 cm), 300 nits |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | – |
| Дисплей, резолюция | 2560×1600 |
| Честота на опресняване, Hz | 90Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Arc Graphics |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Realtek ALC3329, 2 speakers, Digital-array microphones in camera assembly |
| Мрежа | – |
| Безжична мрежа | Intel Wi-Fi 7 BE201, 2×2, 802.11be |
| Bluetooth | Bluetooth |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | One M.2 2230 slot for Wi-Fi and Bluetooth combo card, One M.2 2230 slot for solid-state drive |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen 1, 1 USB 3.2 Gen 2 with DisplayPort 1.4 and Power Delivery |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | 1 Thunderbolt 4 with DisplayPort 2.1 and Power Delivery |
| Аудио портове | One global headset jack |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Четец на пръстов отпечатък | – |
| Web камера, MP | FHD camera |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 4-Cell Battery, 64WHr (Integrated), 65W Type-C Adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.4 x 22.6 x 1.5 cm |
| Цвят | Blue |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.60 kg |
| Гаранция | 36 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.









