Лаптоп, Dell 16 Plus DB16250, Intel Ultra 7 256V (47 TOPS NPU, 8 cores, up to 4.8 GHz), 16.0″ 2.5K (2560×1600) WVA/IPS 300nits AG, 16 GB: LPDDR5x, 8533 MT/s (onb), 512GB M.2 SSD, Intel Arc, FHD Cam and Mic, Wi-Fi 7, Backlit Kb, Win11 Pro, Ice Blue, 3Y CI
1459.00 € / 2853.56 лв.
ОТКЛЮЧЕТЕ КРЕАТИВНОСТТА СИ С ПОМОЩТА НА AI
Dell 16 Plus DB16250 e стилен лаптоп с вграден изкуствен интелект, голям екран и графика Intel Arc – идеален за създатели на съдържание и програмисти. Зашеметяващият 16-инчов екран е част от елегантен нов дизайн с вграден Copilot+ и процесори Intel Core Ultra, които осигуряват висока енергийна ефективност за най-новите AI приложения. Създавайте и редактирайте съдържание на просторен 16:10 дисплей, докато работите с обемни таблици или няколко прозореца едновременно. Изграден върху най-новата и най-модерна изчислителна платформа на Intel, този лаптоп е проектиран да предоставя най-съвременни AI възможности, максимална енергийна ефективност и целодневна, тиха и хладна работа – точно това, от което се нуждаят създателите на съдържание и професионалистите, навсякъде и по всяко време. Процесорите Intel Core Ultra разполагат с отделни модули за специфични задачи, което осигурява изключителна производителност, ефективност и дълъг живот на батерията. Останете в ритъма на деня с тънък и лек корпус и впечатляваща батерия – до 20 часа работа без прекъсване, за да работите уверено навсякъде – дори по време на дълги сесии и срещи в движение. Отключете креативността си с нови AI възможности като създаване на персонализирани визуализации за проекти, презентации или дори публикации в социалните мрежи. Редактирайте и подобрявайте снимки, видеа, дори музика. Пестете време при анализа на големи обеми от данни – нека AI открива тенденции, създава графики и табла за визуализация само за минути – бързо, лесно и без да изтощава батерията. Със своя елегантен и тънък дизайн, който се вписва без усилие във всяка среда, Dell 16 Plus предлага стил без компромиси. Изработен от висококачествени материали и проектиран за издръжливост, Dell Plus преминава през строги тестове от военен клас, за да гарантира надеждност при ежедневна употреба. Осигурена е и допълнителна защита на данните с вградения Trusted Platform Module (TPM).
| Серия | Dell 16 Plus |
|---|---|
| Софтуер | Windows 11 Pro |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 7 |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 256V 2.20 GHz, 12 MB cache |
| Чипсет | Integrated in the processor |
| Памет, GB | 16GB 8533MT/s onboard |
| Памет, слотове | – |
| Памет, тип | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB M.2 PCIe NVMe |
| Дисплей, inch | 16.0″ (40.64 cm), 300 nits |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 2560×1600 |
| Честота на опресняване, Hz | 90Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Arc Graphics |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Realtek ALC3329, 2 speakers |
| Мрежа | – |
| Безжична мрежа | Intel Wi-Fi 7 BE201, 2×2, 802.11be |
| Bluetooth | Bluetooth |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | One M.2 2230 slot for Wi-Fi and Bluetooth combo card, One M.2 2230 slot for a solid state drive |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen 1, 1 USB 3.2 Gen 2 Type-C with DisplayPort 1.4 and Power Delivery |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | 1 Thunderbolt 4 with DisplayPort 2.1 and Power Delivery |
| Аудио портове | One global headset jack |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Четец на пръстов отпечатък | – |
| Web камера, MP | FHD camera |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 4-Cell Battery, 64WHr (Integrated), 65W Type-C Adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.7 x 25.1 x 1.6 cm |
| Цвят | Blue |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 2.05 kg |
| Гаранция | 36 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.










