Лаптоп, Dell 16 Premium DA16250, Intel Core Ultra 9 285H (16 Cores, up to 5.4GHz Turbo), 16.3″, Touch 4K OLED, 400 nit, 48-120Hz, 32GB, LPDDR5X, 7467MT/s, integrated, 1TB M.2 SSD, NVIDIA RTX 5060, 8GB GDDR7, FHD IR Cam and Mic, Wi-Fi 7, FPR, Backlit Kb, Win11 P
4399.00 € / 8603.70 лв.
МОЩЕН ЛАПТОП, СЪЗДАДЕН ЗА ТВОРЧЕСКА СВОБОДА
Нашият най-усъвършенстван лаптоп от серията Dell Premium, задвижван от Intel Core Ultra процесори (Серия 2) с вграден изкуствен интелект, е създаден, за да предостави максимална мощ на най-взискателните ви проекти. Независимо дали работите по сложен видео монтаж или 3D дизайн, графичните карти NVIDIA RTX 50-серия осигуряват по-плавна и по-бърза работа при всяка задача. Dell 16 Premium съчетава емблематичен дизайн с изключителна функционалност, превръщайки се във впечатляваща креативна работна станция с до 13% по-висока производителност при натоварени задачи като видео редактиране и групова обработка на снимки. Иновативният термичен дизайн позволява висока производителност в тънък и лек лаптоп, като същевременно поддържа системата хладна и тиха. Вентилаторите използват лопатки от течнокристален полимер и уникална форма на корпуса за подобрен въздушен поток и по-ефективно охлаждане. Стратегически разположени графитни пластини отвеждат топлината бързо далеч от чувствителните компоненти, стабилизират системата и осигуряват плавна и надеждна работа. Gore Aerogel – изключително лек и силно изолиращ материал – минимизира преноса на топлина към външната повърхност, като поддържа лаптопа по-хладен на допир. Усъвършенстваната парна камера ефективно разсейва топлината от ключовите компоненти, предотвратява горещи точки и осигурява дълготрайна, стабилна производителност. Чрез настройките можете лесно да изберете приоритет между максимален живот на батерията, производителност или скорост на вентилаторите. Лаптопът предлага четири режима на работа – оптимизиран, производителен, хладен и тих – за да работи точно както желаете. Нашите InfinityEdge дисплеи са създадени да впечатляват с ясни и детайлни изображения. Движението е по-плавно от всякога благодарение на честотата на опресняване до 120Hz, която също допринася за по-добър живот на батерията при статично съдържание. Технологията Eyesafe намалява синята светлина, без да прави компромис с цветовете. Изживейте богат 360-градусов пространствен звук за музика, филми, игри и още с Dolby Atmos и Waves MaxxAudio. Четирилентовата аудиосистема с обща мощност от 10W осигурява по-силен звук и по-дълбок бас. Експертно изработен от прецизно обработен алуминий и защитен с Gorilla Glass 3, Dell 16 Premium е създаден да бъде здрав, издръжлив и солиден.
| Серия | Dell 16 Premium |
|---|---|
| Софтуер | Windows 11 Pro |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 9 |
| Процесор | Intel Core Ultra 9 285H 2.70 GHz, 24 MB cache |
| Чипсет | Integrated in the processor |
| Памет, GB | 32GB 7467MHz onboard |
| Памет, слотове | not upgradeable |
| Памет, тип | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GB M.2 PCIe NVMe |
| Дисплей, inch | 16.3″ (41.40 cm), 400nits |
| Сензорен дисплей | Touch |
| IPS матрица | OLED |
| Дисплей, резолюция | 3840×2400 |
| Честота на опресняване, Hz | 120Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Видео карта, GB | 8GB GDDR7 |
| Оптично устройство | – |
| Звук | CirrusLogic CS42L43, Supported with Waves MaxxAudio Pro and Waves Nx 3D audio, 2 x Woofers, 2 x Tweeters |
| Мрежа | – |
| Безжична мрежа | Intel Killer Wi-Fi 7 1750i (BE201) 2×2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | One M.2 slot for M.2 2230 or M.2 2280 solid-state drive |
| USB порт | – |
| HDMI порт | – |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | 3 Thunderbolt 4 USB Type-C ports with Power Delivery and DisplayPort |
| Аудио портове | One headset (headphone and microphone combo) port |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | One microSDXC card reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | FHD IR Cam and Mic |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 6-Cell, 99.5Whr, 130W Type-C Adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.8 x 24.0 x 1.9 cm |
| Цвят | Platinium |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 2.33 kg |
| Гаранция | 36 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.











