Лаптоп, Dell Alienware 16 Aurora AC16250, Intel Core 7 240H (24MB, 10C, 1.80 to 5.20 GHz P-Core), 16″ WQXGA (2560×1600) 120Hz 300 nits, 16GB (2x8GB) DDR5 5600 MT/s, 1TB SSD, NVIDIA RTX 5050 8 GB GDDR7, HD Cam and Mic, Wi-Fi 7, Backlit Kb, Win11 Pro, 3Y BO
1939.00 € / 3792.35 лв.
МОЩНОСТ БЕЗ ИЗЛИШНИ РАЗСЕЙВАНИЯ
Необходимата гейминг производителност в зашеметяващ, изчистен дизайн с Intel Core процесори, WQXGA дисплей с честота 120Hz и яркост 300 нита, както и стилен анодизиран алуминиев капак. Dell Alienware 16 Aurora AC16250 предлага завладяващо гейминг изживяване в елегантен и изчистен дизайн. Този модел е проектиран с мисъл за ежедневен комфорт. Изчистеният му дизайн осигурява усъвършенствана термална ефективност без нужда от задна охлаждаща подложка. По-компактният профил прави лаптопа лесен за пренасяне в чанта или раница – за висока производителност в движение. Моделът е изработен от висококачествени материали като анодизиран алуминий за горния панел и вътрешна рамка от магнезиева сплав. Капакът е украсен с преливащо лого на Alienware. Меките, гладки контури правят лаптопа удобен за държане, допълнени от впечатляващия нов цвят Interstellar Indigo със сатенен финиш. Отварянето и затварянето на капака е по-лесно благодарение на скосения преден ръб, а леко омекотената поставка за длани осигурява комфорт по време на дълги гейминг сесии. Този модел постига идеалния баланс между производителност и мобилност в стилен и зашеметяващ дизайн. Със своя капацитет за съхранение и памет, Aurora е създаден за гейминг и мултитаскинг – днес и в бъдеще. Лаптопът разполага с два PCIe Gen 4 слота за SSD дискове и два DDR5 SO-DIMM слота за памет, всички с възможност за лесен ъпгрейд от потребителя. Изживейте кинематографски реализъм с пълно проследяване на лъчите и революционни технологии за невронен рендеринг. От зашеметяващи светлинни отражения до детайлни сенки – вашият виртуален свят изглежда по-добре от всякога. Отключете ново ниво на производителност и качество на изображението с DLSS 4. Постигнете ултраплавни кадри с Multi Frame Generation и подобрено Ray Reconstruction. Състезавайте се по-бързо с технологията NVIDIA Reflex 2 и Frame Warp, която допълнително намалява латентността спрямо последното движение на мишката в играта. Новият дизайн Cryo-Chamber оптимизира въздушния поток, охлаждането и производителността. Въздухът се засмуква стратегически над клавиатурата и в Cryo-Chamber зоната, а след това се отвежда през четири отвора отстрани. Два вентилатора с ултратънки перки вкарват хладен въздух отгоре и отдолу, а горещият се извежда през четири вентилационни отвора – за по-висока производителност. Вентилаторите са прецизно проектирани, за да поддържат системата хладна и тиха. Ефективното охлаждане защитава вътрешните компоненти и удължава живота на лаптопа. Нашата усъвършенствана охлаждаща технология Alienware Cryo-tech е създадена, за да гарантира стабилност дори при най-натоварените сесии. Активирайте Stealth режима с клавиша F7, за да превключите производителността в Quiet режим – за по-тихо и дискретно изживяване. Alienware 16 Aurora съчетава технологии от бъдещето с дизайн, който впечатлява – за безкомпромисно изживяване, където и да сте.
| Серия | Dell Alienware 16 Aurora |
|---|---|
| Софтуер | Windows 11 Pro |
| Процесор, серия | Intel Core 7 |
| Процесор | Intel Core 7 240H 1.80 GHz, 24 MB cache |
| Чипсет | Integrated with the processor |
| Памет, GB | 16GB 5600MT/s (2x8GB) |
| Памет, слотове | Up to 32GB, 2 SO-DIMM slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GB M.2 PCIe NVMe |
| Дисплей, inch | 16.0″ (40.64 cm), 300 nits |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | – |
| Дисплей, резолюция | 2560×1600 |
| Честота на опресняване, Hz | 120Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Видео карта, GB | 8GB GDDR7 |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Realtek ALC3204; Two speakers, High-definition audio interface |
| Мрежа | Realtek RTL8111H Gigabit Ethernet controller (1000 Mbps) |
| Безжична мрежа | MediaTek Wi-Fi 7 MT7925, 2×2, 802.11be, MU-MIMO |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | Two M.2 2230 solid state drive slots |
| USB порт | 2 USB 3.2 Gen 1, 1 USB 3.2 Gen 2 with DisplayPort/Power Delivery, 1 USB 3.2 Gen 2 with DisplayPort |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | – |
| Аудио портове | One universal audio jack (RCA, 3.5 mm) |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Четец на пръстов отпечатък | – |
| Web камера, MP | HD-RGB camera |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 6-Cell Battery, 96 Whr (Integrated), 180W Adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.7 x 26.5 x 1.9 cm |
| Цвят | Interstellar Indigo |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 2.49 kg |
| Гаранция | 36 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.







