Лаптоп, Dell Latitude 7450, Intel Core Ultra 7 155U (12M Cache, up to 4.8 GHz), 14.0″ FHD+ (1920×1200) Wide View AG, 16GB onboard 6400Mhz LPDDR5, 512 GB SSD PCIe M.2, Intel Graphics, FHD IR Cam and Mic, Wi-Fi 7, Backlit Kb, Win 11 Pro, 3Y PS
1776.36 € / 3474.26 лв.
СУПЕР МОЩНОСТ, ИЗДРЪЖЛИВА БАТЕРИЯ И НЕВЕРОЯТНА ГРАФИКА
Dell Latitude 7450 ви помага да работите и да се забавлявате както никога досега. Този лаптоп е снабден с новия процесор Intel Core Ultra, който ви предоставя следващото поколение хибридна архитектура за супер мощни компютри с издръжлива батерия. Освен това той е най-лекият в света 14-инчов първокласен бизнес лаптоп, което го прави идеален избор за заети професионалисти в движение. Този лаптоп има набор от функции, които ви помагат да се справите с натоварения си работен ден безпроблемно. Той ви гарантира умна, интуитивна и ефикасна работа. Dell Latitude 7450 разполага с FHD IR вградена камера и страхотен микрофон, които ви гарантират, че ще провеждате всички ваши конферентни разговори с лекота и удобство, без никакви притеснение за аудио-визуалното качество на връзката. Dell Latitude 7450 разполага с 14-инчов FHD+ (1920×1200) широкоъгълен IPS дисплей, който ви гарантира изображения с ярки цветове и безкомпромисно качество. Модерният му IPS панел ви дава ярки и наситени цветове, независимо от ъгъла под който гледате екрана. Дисплеят на лаптопа ви гарантира перфектна видимост дори на ярка слънчева светлина. Лаптопът разполага с мощен процесор и отлична памет, които ви осигуряват безупречна и ефикасна работа с различни програми и приложения. Този лаптоп ви гарантира, че няма да правите никакви компромиси с качеството на работния си процес и че няма да има никакви бариери пред успеха ви.
| Серия | Latitude 7450 |
|---|---|
| Софтуер | Windows 11 Pro |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 7 |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 155U 1.70 GHz, 12 MB cache |
| Чипсет | Integrated in the processor |
| Памет, GB | 16GB 6400MHz onboard |
| Памет, слотове | not ungradable |
| Памет, тип | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB M.2 2230 TLC PCIe Gen 4 NVMe |
| Дисплей, inch | 14.0″ (35.56 cm) |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920×1200 |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Graphics |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Realtek ALC3281, Four speakers, High definition audio interface |
| Мрежа | – |
| Безжична мрежа | Intel BE200 Wi-Fi 7 2×2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | One M.2 2230 slot for solid-state drive |
| USB порт | 2 USB 3.2 Gen 1 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | 2 Thunderbolt 4 with DisplayPort Alt Mode/USB Type-C/USB4/Power Delivery |
| Аудио портове | One Universal audio port |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Четец на пръстов отпечатък | – |
| Web камера, MP | FHD IR Cam and Mic |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | One Wedge-shaped lock slot |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 3-cell, 57 Wh, Express Charge Capable, Express Charge Boost Capable, 65W AC adapter, USB Type-C, EcoDesign |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.3 x 22.3 x 1.8 cm |
| Цвят | Grey |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.33 kg |
| Гаранция | 36 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.







