Лаптоп, Dell Pro 13 Premium PA13250, Intel Ultra 5 236V (40 TOPS NPU, 8cores, up to 4.7 GHz), 13.3″ FHD+(1920×1200) WVA 400nits AG, 16 GB: LPDDR5x, 8533 MT/s (onboard), 512 GB SSD PCIe M.2, Intel Arc, 8MP HDR+IR Cams and Mic, Wi-Fi 7, FPR, Backlit Kb, Win 11 Pro
2019.00 € / 3948.82 лв.
ПРЕМИУМ ЛАПТОП С ИЗКЛЮЧИТЕЛЕН ДИЗАЙН И ВЪРХОВА ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ
Dell Pro 13 Premium PA13250 е елегантен 13-инчов лаптоп, който предлага ненадмината производителност и премиум усещане, което ще преобрази начина, по който работите. Оборудван с новите Intel Core Ultra процесори, този модел осигурява невероятна мощност и изключителна бързина, които ви позволяват да се справяте с всяка задача бързо и ефективно. Лек и иновативен, Dell Pro 13 Premium е създаден за максимална мобилност и комфорт, позволявайки ви да работите без усилия, където и да се намирате. Изключителният живот на батерията му ви осигурява повече време за продуктивност, без нужда от често зареждане. Освен това, благодарение на усъвършенстваната система с двойни вентилатори, лаптопът работи почти безшумно, като създава спокойна работна атмосфера дори при интензивно натоварване. Дисплеят с висока резолюция и удобната клавиатура с ергономичен дизайн допълват цялостното изживяване, като правят Dell Pro 13 Premium перфектен избор за професионалисти, които търсят елегантност, производителност и комфорт в работата си.
| Серия | Dell Pro 13 Premium |
|---|---|
| Софтуер | Windows 11 Pro |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 5 |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 236V 2.10 GHz, 8 MB cache |
| Чипсет | Integrated in the processor |
| Памет, GB | 16GB 8533MT/s onboard |
| Памет, слотове | – |
| Памет, тип | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB PCIe M.2 |
| Дисплей, inch | 13.3″ (33.78 cm), 400nits |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920×1200 |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Arc Graphics |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Four speakers, Cirrus CS42L43 and Cirrus CS35L56, High-definition audio |
| Мрежа | – |
| Безжична мрежа | Intel BE201 Wi-Fi 7 2×2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | One M.2 2230 slot for solid-state drive, One M.2 3052 slot for 5G WWAN card |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen 1 with PowerShare |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | 2 Thunderbolt 4 with DisplayPort Alt Mode/USB Type-C/USB4/Power Delivery ports |
| Аудио портове | One global headset jack |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | 8MP HDR + IR Camera with Presence Detection, Facial Recognition |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | One wedge-shaped security slot |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 3-cell, 60 Wh, ExpressCharge Capable, ExpressCharge Boost Capable, 65W AC adapter, USB Type-C |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 29.6 x 20.8 x 1.9 cm |
| Цвят | Magnesium |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.20 kg |
| Гаранция | 36 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.









