Лаптоп, Dell Pro 14 PC14250, Intel Ultra 5 235U vPro (12 TOPS NPU, 12 cores, up to 4.9 GHz), 14″ FHD+(1920×1200) IPS, 300nits AG, 16 GB: 1 x 16 GB, DDR5, 5200 MT/s, 1 TB SSD, Intel graphics, FHD HDR IR Cam and Mic, Wi-Fi 6E, FPR, Backlit Kb, Win 11 pro, Platinum
1399.00 € / 2736.21 лв.
СТИЛ И ПРОДУКТИВНОСТ, СЪЗДАДЕНИ ЗА ДИНАМИЧНИЯ ДЕН
Dell Pro 14 PC14250 съчетава мобилност, производителност и стил в удобен 14-инчов формат, създаден да отговори на нуждите на динамичното ежедневие. Независимо дали работите от офиса, у дома или сте в движение, този лаптоп осигурява бърза и надеждна работа благодарение на съвременните процесори Intel Ultra, високоскоростен SSD и ефективна оперативна памет, които подпомагат плавната работа с множество приложения. Батерията с изключителна издръжливост осигурява повече време за продуктивност без необходимост от често зареждане. Благодарение на 16:10 дисплей с тънки рамки и с 5% по-голяма екранна площ в същия корпус и с 10% по-ниско тегло, работата е по-удобна и фокусирана. Устройството разполага с елегантен и модулен дизайн, който повишава издръжливостта и улеснява поддръжката. С богати възможности за свързаност и компактни размери, Dell Pro 14 PC14250 е надежден партньор за работа и ежедневна употреба, без компромис с качеството и удобството.
| Серия | Dell Pro 14 |
|---|---|
| Софтуер | Windows 11 Pro |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 5 |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 235U 2.00 GHz, 12 MB cache |
| Чипсет | Integrated in the processor |
| Памет, GB | 16GB 5200MT/s (1x16GB) |
| Памет, слотове | up to 64GB, 2 SODIMM slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GB |
| Дисплей, inch | 14.0″ (35.56 cm), 300 nits |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920×1200 |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Graphics |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Two speakers, Realtek ALC3204, High definition audio interface, Supported with Waves MaxxAudio Pro |
| Мрежа | Integrated Realtek RTL8111H-CG 10/100/1000 Mbps |
| Безжична мрежа | Intel Wi-Fi 6E AX211, 2×2, 802.11ax |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | One M.2 2230 slot for solid state drive, One M.2 2230 slot for WLAN card, Wi-Fi/Bluetooth |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen 1, 1 USB 3.2 Gen 1 (with PowerShare, 1 USB 3.2 Gen 2 Type-C with DisplayPort Alt Mode/Power Delivery |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | 1 Thunderbolt 4 with DisplayPort Alt Mode/USB Type-C/USB4/Power Delivery |
| Аудио портове | One global headset port |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | FHD HDR + IR Camera |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | One security-cable slot (wedge-shaped) |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 3-cell, 55 Wh, ExpressCharge Capable, ExpressCharge Boost Capable, 65W AC rugged adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.4 x 22.5 x 2.0 cm |
| Цвят | Platinium |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло, kg | 1.36 kg |
| Гаранция | 36 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.











