Лаптоп, Dell Pro 14 PC14255, AMD Ryzen AI 7 350 (24 MB cache, 8cores, up to 5.0 GHz, 50 TOPS NPU), 14″ FHD+(1920×1200) IPS, 300nits AG, 16 GB: 1 x 16 GB, DDR5, 5600 MT/s, 512 GB SSD, AMD Radeon 860M graphics, FHD HDR IR Cam and Mic, Wi-Fi 6E, FPR, Backlit Kb, Wi
1399.00 € / 2736.21 лв.
ПРОФЕСИОНАЛНА ПРОДУКТИВНОСТ В СЪВРЕМЕНЕН И ИЗИСКАН ДИЗАЙН
Dell Pro 14 PC14255 съчетава мобилност, надеждна производителност и стил в удобен 14-инчов формат, създаден да отговори на нуждите на динамичното ежедневие. Независимо дали работите от офиса, у дома или сте в движение, този лаптоп осигурява бърза и стабилна работа благодарение на мощните AMD Ryzen процесори, високоскоростен SSD и оптимален обем оперативна памет, които осигуряват плавна работа с множество приложения. Батерията с изключителна издръжливост дава свободата да работите без необходимост от често зареждане. Благодарение на 16:10 дисплей с тънки рамки и с 5% по-голяма екранна площ в същия корпус и с 10% по-ниско тегло, работата е по-удобна и фокусирана. С богати възможности за свързаност и компактни размери, Dell Pro 14 PC14255 е сигурен и гъвкав партньор за работа, учене и забавление в динамичното ви ежедневие.
| Серия | Dell Pro 14 |
|---|---|
| Софтуер | Windows 11 Pro |
| Процесор, серия | AMD Ryzen AI 7 |
| Процесор | AMD Ryzen AI 7 350 2.00 GHz, 16 MB cache |
| Чипсет | Integrated in the processor |
| Памет, GB | 16GB 5600MT/s (1x16GB) |
| Памет, слотове | up to 64GB, 2 SODIMM slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB |
| Дисплей, inch | 14.0″ (35.56 cm), 300 nits |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920×1200 |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | AMD Radeon 860M |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Realtek ALC3204, Two speakers, High definition audio |
| Мрежа | Integrated Realtek RTL8111H-CG 10/100/1000 Mbps |
| Безжична мрежа | MediaTek Wi-Fi 6E MT7922, 2×2, 802.11ax, MU-MIMO |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | One M.2 2230 slot for solid state drive, One M.2 2230 slot for WLAN card, Wi-Fi/Bluetooth |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen 1, 1 USB 3.2 Gen 1 with PowerShare, 2 USB with Power Delivery and DisplayPort |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | – |
| Аудио портове | One global headset port |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | FHD HDR + IR Camera, Facial Recognition, TNR, Camera Shutter, Microphone |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | One security-cable slot (wedge-shaped) |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 3-cell, 55 Wh, ExpressCharge Capable, ExpressCharge Boost Capable, 65W AC adapter, USB Type-C |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.4 x 22.5 x 2.0 cm |
| Цвят | Silver |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло, kg | 1.36 kg |
| Гаранция | 36 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.










