Лаптоп, Dell Pro 14 Plus PB14255, AMD Ryzen AI 5 PRO 340 (22MB, 6C, up to 4.8 GHz), 14.0″ FHD+(1920×1200) IPS, AG, 300nits, 32 GB LPDDR5 7500 MT/s (onb), 512 GB SSD, AMD Radeon 840M, FHD HDR + IR Cam and Mic, Wi-Fi 7, FPR, Backlit Kb, Win 11 Pro, 3Y PS, Alum
1729.00 € / 3381.63 лв.
ИНТЕЛИГЕНТНА МОЩНОСТ В ЕЛЕГАНТНА ФОРМА
Dell Pro 14 Plus PB14255 съчетава елегантен и издръжлив дизайн с мощността на модерен AMD Ryzen процесор, осигуряващ плавна и надеждна работа дори при по-интензивни натоварвания. С компактните си размери и лек корпус, този 14-инчов лаптоп е идеален както за динамична офис среда, така и за работа в движение. Дисплеят е с висока резолюция и тънки рамки, осигуряващи 5% повече визуално пространство благодарение на разширеното съотношение 16:10. Освен това внимателно проектираната зона за ръце и просторният тъчпад ви осигуряват нужното пространство за комфортна и бърза навигация през задачите. Издръжливата батерия ви дава свободата да работите дълго време без нужда от зареждане, а богатият избор от портове улеснява свързването с различни външни устройства и аксесоари. Dell Pro 14 Plus PB14255 предлага също така отлично съчетание между мобилност, производителност и надеждност, което го прави подходящ избор както за корпоративна употреба, така и за взискателни индивидуални потребители. Независимо от мястото, откъдето работите – в офиса, у дома или в движение – този лаптоп осигурява необходимата гъвкавост и стабилност, за да поддържа вашата продуктивност навсякъде.
| Серия | Dell Pro 14 Plus |
|---|---|
| Софтуер | Windows 11 Pro |
| Процесор, серия | AMD Ryzen AI 5 |
| Процесор | AMD Ryzen AI 5 PRO 340 2.00 GHz, 22 MB cache |
| Чипсет | Integrated in the processor |
| Памет, GB | 32GB 7500MT/s dc onboard |
| Памет, слотове | – |
| Памет, тип | LPDDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB |
| Дисплей, inch | 14.0″ (35.56 cm), 300 nits |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920×1200 |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | AMD Radeon 840M |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Two speakers, Realtek ALC3329 SoundReal |
| Мрежа | 10/100/1000 Mbps |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 7 MT7925, 2×2, 802.11be |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | One M.2 2230 or M.2 2280 solid-state drive slot |
| USB порт | 2 USB Type-C with DisplayPort Alt Mode/ Power Delivery, 1 USB 3.2 Gen 1 with PowerShare, 1 USB 3.2 Gen 1 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | – |
| Аудио портове | One Global headset jack |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | Smart Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | FHD HDR + IR Camera, Facial Recognition, TNR, Camera Shutter, Microphone |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | One wedge-shaped security slot |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 3-cell, 55 Wh, ExpressCharge Capable, ExpressCharge Boost Capable, 65W AC adapter, USB Type-C |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.4 x 22.4 x 2.1 cm |
| Цвят | Silver |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.56 kg |
| Гаранция | 36 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.









