Лаптоп, Dell Pro 14 Premium PA14250, Intel Ultra 5 236V (40 TOPS NPU, 8 cores, up to 4.7GHz), 14.0″ FHD+(1920×1200) WVA 400nits AG, 16GB LPDDR5x, 8533MT/s (onb), 512GB SSD, Intel Arc, 8MP HDR+IR Cams and Mic, Wi-Fi 7, FPR, Backlit Kb, Win11 Pro, Magnesium, 3Y PS
2299.00 € / 4496.45 лв.
ПРЕМИУМ ЛАПТОП С ИЗКЛЮЧИТЕЛЕН ДИЗАЙН И ВЪРХОВА ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ
Dell Pro 14 Premium PA14250 е елегантен 14-инчов лаптоп, който предлага ненадмината производителност и премиум усещане, което ще преобрази начина, по който работите. Оборудван с новите Intel Core Ultra процесори, този модел осигурява невероятна мощност и изключителна бързина, които ви позволяват да се справяте с всяка задача бързо и ефективно. Лек и иновативен, Dell Pro 14 Premium е създаден за максимална мобилност и комфорт, позволявайки ви да работите без усилия, където и да се намирате. Изключителният живот на батерията му ви осигурява повече време за продуктивност, без нужда от често зареждане. Освен това, благодарение на усъвършенстваната система с двойни вентилатори, лаптопът работи почти безшумно, като създава спокойна работна атмосфера дори при интензивно натоварване. Дисплеят с висока резолюция и удобната клавиатура с ергономичен дизайн допълват цялостното изживяване, като правят Dell Pro 14 Premium перфектен избор за професионалисти, които търсят елегантност, производителност и комфорт в работата си.
| Серия | Dell Pro 14 Premium |
|---|---|
| Софтуер | Windows 11 Pro |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 5 |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 236V 2.10 GHz, 8 MB cache |
| Чипсет | Integrated in the processor |
| Памет, GB | 16GB 8533MT/s onboard |
| Памет, слотове | – |
| Памет, тип | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB |
| Дисплей, inch | 14.0″ (35.56 cm), 400 nits |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920×1200 |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Arc Graphics |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Four speakers, High-definition audio |
| Мрежа | – |
| Безжична мрежа | Intel BE201 Wi-Fi 7 2×2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | One M.2 2230 slot for solid-state drive, One M.2 3052 slot for 5G WWAN card |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen 1 with PowerShare port |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | 2 Thunderbolt 4 with DisplayPort Alt Mode/USB Type-C/USB4/Power Delivery ports |
| Аудио портове | One universal audio port |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | 8MP HDR + IR Camera, Facial Recognition, TNR, Camera Shutter, Microphone |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | One wedge-shaped security slot |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 3-cell, 60 Wh, ExpressCharge Capable, ExpressCharge Boost Capable, 65W AC adapter, USB Type-C |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.1 x 21.7 x 1.7 cm |
| Цвят | Magnesium |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.14 kg |
| Гаранция | 36 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.










