Лаптоп, Dell Pro 15 Essential PV15250, Intel Core i5-1334U (10 cores, up to 4.60 GHz), 15.6″ FHD (1920×1080) 120Hz WVA AG, 16 GB, 1 x 16 GB, DDR5, 5200 MT/s, 512GB M.2 PCIe NVMe, Intel UHD Graphics, HD RGB cam, Wi-Fi 6, FPR, Bulgarian, Win 11 pro, Carbon, 3Y PS
929.00 € / 1816.97 лв.
ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ, НА КОЯТО МОЖЕТЕ ДА РАЗЧИТАTE ВСЕКИ ДЕН
Работете уверено през целия ден с производителността на Intel Core и дълготрайна батерия, която ви осигурява надеждност и продуктивност без прекъсване. Не се тревожете за случайни и леки удари – тънката и здрава конструкция преминава MIL-STD тестове. С HD уебкамерата изглеждате уверено и професионално на всяка среща. Вграден микрофон с AI шумопотискане премахва разсейванията, така че гласът и идеите ви винаги се чуват ясно. Работете комфортно и през натоварените дни с Dell ComfortView, проектиран да намалява умората на очите и да ви помага да останете концентрирани, продуктивни и фокусирани върху важните неща. Останете заредени през целия ден благодарение на енергоефективното управление на батерията и поддръжката на ExpressCharge, която осигурява 80% заряд за 1 час. Пишете и изчислявайте бързо с просторната клавиатура, отделния цифров блок и бързия клавиш за калкулатор. Повдигната клавиатура създава ергономичен ъгъл за китките и удобство при писане. Адаптивната система за охлаждане поддържа компютъра ефективен, независимо дали работите на бюрото или на коленете си. Dell Pro 15 Essential интелигентно настройва мощността и охлаждането, за да работи гладко. Тестван по строги MIL-STD-810H стандарти, Dell Pro 15 Essential поддържа висока производителност и надеждност дори в най-взискателни условия, а бизнесите оценяват Dell като лидер по качество на продуктите, изпреварвайки конкурентите и осигурявайки увереност, че вашата технология работи толкова усърдно, колкото и вие.
| Серия | Dell Pro 15 |
|---|---|
| Софтуер | Windows 11 Pro |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Процесор | Intel Core i5-1334U 3.40 GHz, 12 MB cache |
| Чипсет | Integrated with the processor |
| Памет, GB | 16GB 5200MT/s (1x16GB) |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB M.2 PCIe NVMe |
| Дисплей, inch | 15.6″ (39.62 cm), 250nits |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920×1080 |
| Честота на опресняване, Hz | 120Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel UHD Graphics |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Realtek ALC3204, High Definition Audio interface, Two speakers |
| Мрежа | – |
| Безжична мрежа | Realtek Wi-Fi 6 RTL8852BE, 2×2, 802.11ax, MU-MIMO |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | One M.2 Key-M (2230/2280) slot for solid state drive, One M.2 2230 Key-E slot for Wi-Fi and Bluetooth combo card |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen 1, 1 USB 2.0, 1 USB 3.2 Gen 1 Type-C |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | – |
| Аудио портове | One Universal Audio port |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | One SD-card slot |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | HD RGB camera |
| Клавиатура, тип | Full-sized Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 3-Cell Battery, 41WHr (Integrated), 65W AC rugged adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.9 x 23.5 x 1.8 cm |
| Цвят | Black |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло, kg | 1.90 kg |
| Гаранция | 36 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.









