Лаптоп, Dell Pro 16 PC16250, Intel Ultra 5 235U vPro(R) (12 TOPS NPU, 12cores, up to 4.9 GHz), 16″ FHD+(1920×1200) 300nits AG, 32 GB: 1×32 GB, DDR5, 5600 MT/s, 512 GB SSD, Intel Graphics, FHD HDR IR Cam and Mic, Wi-Fi 6E, FPR, Backlit Kb, Win11 Pro, Silver
1599.00 € / 3127.37 лв.
ОПТИМАЛНА ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ В СТИЛЕН НОВ ОБЛИК
Dell Pro 16 PC16250 е стилен и мощен лаптоп, създаден за професионалисти, които търсят надеждност, ефективност и мобилност всеки ден. Разполага с 16-инчов дисплей с висока резолюция, тънки рамки и разширено съотношение 16:10, което осигурява 10% повече визуално пространство спрямо предходното поколение – идеално за по-продуктивна работа върху по-детайлен и просторен екран. Захранван от съвременни Intel Core процесори, лаптопът осигурява бърза и надеждна работа без забавяния, дори при интензивни натоварвания. Тънкият и елегантен Dell Pro 16 PC16250 впечатлява с модулен дизайн, създаден за допълнителна издръжливост и лесна поддръжка. Благодарение на оптимизирана батерия с по-голям капацитет и дисплей с изключително ниска консумация на енергия, можете да се възползвате от удължен живот на батерията и максимална продуктивност през целия ден. Лек и здрав, с богат избор от портове и модерни възможности за свързване, този лаптоп е създаден за динамична работа – в офиса, у дома или в движение. Dell Pro 16 PC16250 предлага балансирано решение, което обединява производителност, енергийна ефективност и надеждност в едно стилно устройство. Създаден да улесни професионалния ви живот и да поддържа вашата продуктивност, където и да се намирате.
| Серия | Dell Pro 16 |
|---|---|
| Софтуер | Windows 11 Pro |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 5 |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 235U 2.00 GHz, 12 MB cache |
| Чипсет | Integrated in the processor |
| Памет, GB | 32GB 5600MT/s (1x32GB) |
| Памет, слотове | up to 64GB, 2 SODIMM slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB |
| Дисплей, inch | 16.0″ (40.64 cm), 300 nits |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920×1200 |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Graphics |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Two speakers, Realtek ALC3204, Supported with Waves MaxxAudio Pro, High definition audio interface |
| Мрежа | Integrated Realtek RTL8111H-CG 10/100/1000 Mbps |
| Безжична мрежа | Intel Wi-Fi 6E AX211, 2×2, 802.11ax |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | One M.2 2230 slot for solid state drive, One M.2 2230 slot for WLAN card, Wi-Fi/Bluetooth |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen 1, 1 USB 3.2 Gen 1 with PowerShare, 1 USB 3.2 Gen 2 Type-C with DisplayPort Alt Mode/Power Delivery |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | 1 Thunderbolt 4 with DisplayPort Alt Mode/USB Type-C/USB4/Power Delivery |
| Аудио портове | One global headset port |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | FHD HDR + IR Camera |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | One security-cable slot (wedge-shaped) |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 3-cell, 55 Wh, ExpressCharge Capable, ExpressCharge Boost Capable, 65W AC adapter, USB Type-C |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.8 x 25.2 x 2.1 cm |
| Цвят | Silver |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло, kg | 1.92 kg |
| Гаранция | 36 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.










