Лаптоп, Dell Pro 16 PC16255, AMD Ryzen AI 7 350 (24 MB, 8C, up to 5.0 GHz), 16.0″ Touch, FHD+(1920×1200) IPS, AG, 300nits, 32 GB, DDR5, 5600 MT/s, 512 GB SSD, AMD Radeon 860M, FHD HDR+IR Cam and Mic, Wi-Fi 6E, FPR, Backlit Kb, Win 11 Pro, 3Y PS, Platinum silver
1679.00 € / 3283.84 лв.
ОПТИМАЛНА ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ В СТИЛЕН НОВ ОБЛИК
Dell Pro 16 PC16255 е стилен и мощен лаптоп, създаден за професионалисти, които търсят надеждност и производителност в едно устройство. Тънък, изчистен и елегантен, този 16-инчов модел впечатлява с модерен дизайн и солидна изработка, подходяща за динамичното ежедневие. С 10% по-голяма екранна площ и по-тънки рамки спрямо предходното поколение, дисплеят предлага повече визуално пространство за по-висока продуктивност и по-добро изживяване при работа. Захранван от модерни процесори AMD Ryzen, лаптопът осигурява плавна и ефективна работа дори при интензивно използване. По-големият тъчпад предлага повече пространство и комфорт при навигация, а дългият живот на батерията ви дава свободата да работите продуктивно, дори без да сте включени към захранване. Разнообразните портове и опции за свързаност осигуряват гъвкавост в ежедневната ви работа. Dell Pro 16 PC16255 е перфектният баланс между мобилност, стил и ефективност – създаден да отговаря на всяко професионално предизвикателство, независимо къде се намирате.
| Серия | Dell Pro 16 |
|---|---|
| Софтуер | Windows 11 Pro, Copilot+ PC |
| Процесор, серия | AMD Ryzen AI 7 |
| Процесор | AMD Ryzen AI 7 350 2.00 GHz, 24 MB cache (16 MB L3 + 8 MB L2) |
| Чипсет | Integrated in the processor |
| Памет, GB | 32GB 5600MHz (1x32GB) |
| Памет, слотове | Up to 64 GB; 2 SODIMM slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB |
| Дисплей, inch | 16.0″ (40.64 cm), 300 nits |
| Сензорен дисплей | Touch |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920×1200 |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | AMD Radeon 860M |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Speakers: 2x 2W, Realtek ALC3204, High definition audio interface; Internal-speaker amplifier supported (audio codec integrated) |
| Мрежа | Integrated Realtek RTL8111H-CG, 10/100/1000 Mbps |
| Безжична мрежа | MediaTek Wi-Fi 6E MT7922, 2×2, 802.11ax, MU-MIMO |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | 1x M.2 2230 slot for SSD, 1x M.2 2230 slot for WLAN card, Wi-Fi/Bluetooth |
| USB порт | 1x USB 3.2 Gen 1, 1x USB 3.2 Gen 1with PowerShare |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | 2 x USB Type-C Thunderbolt 4.0 with Power Delivery 3.1 & DisplayPort 2.1 |
| Аудио портове | One global headset port |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | FHD HDR + IR Camera, Facial Recognition, TNR, Camera Shutter, Microphone |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | One security-cable slot (wedge-shaped) |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 3-cell, 55 Wh, ExpressCharge Capable, ExpressCharge Boost Capable; 65W AC adapter, USB Type-C |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.8 x 25.2 x 2.1 cm |
| Цвят | Silver |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло, kg | 1.94 kg |
| Гаранция | 36 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.









