Лаптоп, Dell Pro 16 Plus PB16250, Intel Core Ultra 5 235U vPro (12 TOPS, 12C, up to 4.9 GHz), 16.0″ FHD+ (1920×1200), AG 300 nit, 1×16 GB, DDR5, 5600 MT/s, 512 GB SSD, Integrated graphics, FHD HDR + IR Cam, FPR, Wi-Fi 6E, Backlit Kb, Win11 Pro, Aluminum,, 3Y PS
1689.00 € / 3303.40 лв.
ИНТЕЛИГЕНТНО РЕШЕНИЕ ЗА ПО-ЕФЕКТИВНА РАБОТА
Dell Pro 16 Plus PB16250 е изключително мощен и елегантен лаптоп, проектиран за професионалисти, които търсят максимална производителност и стил в едно устройство. Със своя 16-инчов екран и тънък, изчистен дизайн, изработен от алуминий, този лаптоп е идеален за динамичното и натоварено ежедневие. Захранван от последно поколение процесори Intel Core, Dell Pro 16 Plus PB16250 осигурява безпроблемна работа дори при интензивна употреба и сложни операции. С ултратихо охлаждане можете да работите спокойно, без разсейване от шум, осигурявайки си тиха и фокусирана работна атмосфера. Дисплеят с тънки рамки и съотношение 16:10 предоставя с 10% повече екранно пространство спрямо предходното поколение, като ви дава повече пространство за ефективно управление на задачите. Внимателно проектираната зона за ръка и тъчпадът с 42% по-голяма площ осигуряват допълнителен комфорт и свобода при навигация през задачите. Изключителната издръжливост на батерията ви позволява да останете продуктивни през целия ден, независимо дали сте в офиса, на път или у дома. Разнообразието от портове и съвременни възможности за свързаност осигуряват лесна интеграция с вашите устройства и мрежи. Независимо от обстановката, Dell Pro 16 Plus PB16250 е създаден да осигури стабилност и ефективност в най-взискателните професионални условия. Това е перфектното съчетание на производителност, стил и мобилност, което ще ви поддържа продуктивни през целия ден.
| Серия | Dell Pro 16 Plus |
|---|---|
| Софтуер | Windows 11 |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 5 |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 235U vPro 2.00 GHz, 12 MB cache |
| Чипсет | Integrated in the processor |
| Памет, GB | 16GB 5600MHz (1x16GB) (5200 MT/s with Intel Core processors) |
| Памет, слотове | Up to 64 GB; 2 SODIMM slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB |
| Дисплей, inch | 16.0″ (40.64 cm), 300 nits |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | – |
| Дисплей, резолюция | 1920×1200 |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Graphics |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Cirrus Logic CS42L43; Soundwire Interface; 2x 2W speakers; Dual-array microphones in camera assembly |
| Мрежа | Intel I219-LM; 10/100/1000 Mbps |
| Безжична мрежа | Intel Wi-Fi 6E AX211, 2×2, 802.11ax |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | 1 M.2 2230 slot or M.2 2280 slot for SSD, 1 M.2 2230 slot for WLAN, 1 M.2 3052 slot for WWAN (optional) |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen 1 with PowerShare, 1 USB 3.2 Gen 1 |
| HDMI порт | HDMI 2.1 |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | 2 Thunderbolt 4 ports with DisplayPort Alt Mode/USB Type-C/USB4/Power Delivery |
| Аудио портове | One global headset jack |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | Micro SD Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | FHD HDR + IR Camera, Facial Recognition, TNR, Camera Shutter, Microphone |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | One wedge-shaped security slot |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 3-cell, 55 Wh, ExpressCharge Capable, ExpressCharge Boost Capable; 65W AC adapter, USB Type-C |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.8 x 25.1 x 2.1 cm |
| Цвят | Silver |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.85 kg |
| Гаранция | 36 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.









