Лаптоп, Dell Pro 16 Plus PB16255, AMD Ryzen AI 5 PRO 340, 16GB, 512GB SSD Gen4, 16.0″ FHD+, AMD Radeon 840M, FgrPr & SmtCd, FHD, IR Cam, Mic, WLAN + BT, Backlit Kb, 3 Cell, W11Pro
1529.00 € / 2990.46 лв.
ИНТЕЛИГЕНТНО РЕШЕНИЕ ЗА ПО-ЕФЕКТИВНА РАБОТА
Dell Pro 16 Plus PB16255 е мощен и елегантен лаптоп, проектиран за професионалисти, които търсят надеждност, производителност и стил в едно устройство. Със своя 16-инчов екран и тънък, изчистен дизайн, този лаптоп е идеален за динамичното и натоварено ежедневие. Захранван от AMD Ryzen процесори, Dell Pro 16 Plus PB16255 осигурява стабилна и ефективна работа дори при интензивни задачи и високи натоварвания. Благодарение на ултратихото охлаждане, можете да се фокусирате върху задачите си без да се разсейвате от шум, което осигурява спокойна работна атмосфера. Дисплеят с тънки рамки и съотношение 16:10 предоставя с 10% повече екранно пространство спрямо предходното поколение, като ви дава повече пространство за ефективно управление на задачите. Внимателно проектираната зона за ръка и по-големият тъчпад осигуряват допълнителен комфорт и свобода при навигация през задачите. Батерията с дълъг живот ви позволява да работите през целия ден, без да се нуждаете от често зареждане. Разнообразието от портове и съвременни възможности за свързаност осигуряват лесна интеграция с вашите устройства и мрежи. Dell Pro 16 Plus PB16255 е идеалният избор за професионалисти, които искат перфектния баланс между производителност, стил и мобилност.
| Серия | Dell Pro 16 Plus |
|---|---|
| Софтуер | Windows 11 Pro |
| Процесор, серия | AMD Ryzen AI 5 |
| Процесор | AMD Ryzen AI 5 PRO 340 2.00 GHz, 22 MB cache |
| Чипсет | Integrated in the processor |
| Памет, GB | 16GB 7500MT/s onboard |
| Памет, слотове | On-board memory |
| Памет, тип | LPDDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB |
| Дисплей, inch | 16.0″ (40.64 cm), 300 nits |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920×1200 |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | AMD Radeon 840M |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Realtek ALC3329, Two speakers |
| Мрежа | 10/100/1000 Mbps |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 7 MT7925, 2×2, 802.11be |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | One M.2 2230 or M.2 2280 solid state drive slot |
| USB порт | 2 USB Type-C with a DisplayPort Alt Mode/ Power Delivery, 1 USB 3.2 Gen 1 with PowerShare, 1 USB 3.2 Gen 1 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | – |
| Аудио портове | Global headset jack |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | Smart Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | FHD HDR + IR Camera, Facial Recognition, TNR, Camera Shutter, Microphone |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | One wedge-shaped security slot |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 3-cell, 55 Wh, ExpressCharge Capable, ExpressCharge Boost Capable, 65W AC adapter, USB Type-C |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.8 x 25.1 x 2.1 cm |
| Цвят | Silver |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.86 kg |
| Гаранция | 36 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.










