Лаптоп, Dell Pro Max 14 MC14250, Intel 7 255H (24MB, 16 cores, up to 5.10 GHz Turbo), 14.0″ FHD+(1920×1200) 300nits AG, 16GB: 1x16GB, DDR5, 7500 MT/s, LPCAMM, 512GB, UMA Graphics, FHD+IR Cam, and Mic, Wi-Fi 7, FPR, Backlit Kb, Win11 Pro, Magnetite, 3Y PS
1888.69 € / 3693.96 лв.
БЪДЕТЕ ПРОДУКТИВНИ НАВСЯКЪДЕ
Възползвайте се от производителността и мобилността на лаптоп Dell Pro Max 14 MC14250. Създаден за взискателни потребители, с лек дизайн и креативни приложения – в офиса или в движение. Този модел е пълен с функции, които носят висока производителност на вашето работно място. Вграденият изкуствен интелект подобрява работните ви процеси, без усилие обработва големи обеми от данни и позволява безпроблемно използване на приложения, оптимизирани с AI технологии от водещи независими софтуерни доставчици. С процесори Intel Core Ultra, специален NPU и професионална графика NVIDIA се наслаждавате на мощни AI преживявания директно от устройството – включително по – достъпно сътрудничество, безпроблемно създаване на съдържание, енергийна ефективност и по-бързо откриване на заплахи. Сложни натоварвания се изпълняват с лекота благодарение на процесорите Intel Core Ultra. Със специални модули за конкретни задачи, изключителната производителност и скорост се превръщат в новия стандарт. Dell Pro Max 14 е създаден за професионалисти в движение – справя се със сложни задачи, където и да се намирате. Неговият елегантен и лек дизайн осигурява безпроблемна мобилност, а високопроизводителният хардуер гарантира плавна работа с няколко приложения едновременно, видеообработка и още много. Подобреният 14-инчов дисплей и ясните детайли правят виртуалните срещи и креативните проекти още по-ясни и завладяващи. Безкомпромисната издръжливост съответства на високата производителност. Това са първите в света работни станции с модулен USB-C порт – по-устойчив и по-лесен за ремонт. Ние предлагаме най-сигурните и лесни за управление бизнес компютри в света, заедно със съвременни услуги и решения за целия жизнен цикъл на устройствата, които улесняват управлението на ИТ системите.
| Серия | Dell Pro Max 14 |
|---|---|
| Софтуер | Windows 11 Pro |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 7 |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 255H 1.50 GHz, 24 MB cache |
| Чипсет | Integrated with the processor |
| Памет, GB | 16GB 7500 MT/s |
| Памет, слотове | One LPCAMM2 slot |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB, M.2 2230, Gen4 PCIe NVMe, Class 35 |
| Дисплей, inch | 14.0″ (35.56 cm) |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | – |
| Дисплей, резолюция | 1920×1200 |
| Честота на опресняване, Hz | 60 Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | UMA Graphics |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | 2x2W speakers; Realtek ALC3329; Supported with Waves MaxxAudio Pro; Dual-array digital microphones |
| Мрежа | 10/100/1000 Mbps |
| Безжична мрежа | Intel Wi-Fi 7 BE201 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | 1x M.2 Key-M (2230/2280) slot for SSD; 1x M.2 2230 Key-E slot for Wi-Fi and Bluetooth combo card |
| USB порт | 1x USB 3.2 Gen 1 with PowerShare; 1x USB 3.2 Gen 1 |
| HDMI порт | 1x HDMI 2.1 |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | 2x Thunderbolt 4 (40 Gbps) ports with Power Delivery and DisplayPort |
| Аудио портове | Global headset port |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | Smart-card reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | FHD+IR Camera, HDR |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | One wedge-shaped lock slot |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 4 cell, 72 Whr; 100W AC adapter, USB Type C |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.3 x 22.7 x 1.9 cm |
| Цвят | Black |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.83 kg |
| Гаранция | 36 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.











