Лаптоп, Dell Pro Max 16 MC16250, Intel Ultra 7 265H, vPro (13TOPS NPU, 16 cores, up to 5.30 GHz), 16″, FHD+ (1920×1200), 300nits, 16GB: 2x8GB, DDR5, 5600 MT/s, 512GB, M.2 2230, SSD, NVIDIA RTX PRO 500 6GB GDDR7, FHD + IR Cam and Mic, Wi-Fi 7, FPR, Backlit Kb
2289.00 € / 4476.89 лв.
МОЩНОСТ БЕЗ ГРАНИЦИ
Лаптопът Dell Pro Max 16 MC16250 съчетава изключителна производителност с голям дисплей. Създаден за взискателни потребители, с лек дизайн и креативни приложения – в офиса или в движение. Този модел е пълен с функции, които носят висока производителност на вашето работно място. Вграденият изкуствен интелект подобрява работните ви процеси, без усилие обработва големи обеми от данни и позволява безпроблемно използване на приложения, оптимизирани с AI технологии от водещи независими софтуерни доставчици. С процесори Intel Core Ultra и специален NPU се наслаждавате на мощни AI преживявания директно от устройството – включително по – достъпно сътрудничество, безпроблемно създаване на съдържание, енергийна ефективност и по-бързо откриване на заплахи. Сложни натоварвания се изпълняват с лекота благодарение на процесорите Intel Core Ultra. Със специални модули за конкретни задачи, изключителната производителност и скорост се превръщат в новия стандарт. Dell Pro Max 16 е създаден за професионалисти в движение – справя се със сложни задачи, където и да се намирате. Неговият елегантен и лек дизайн осигурява безпроблемна мобилност, а високопроизводителният хардуер гарантира плавна работа с няколко приложения едновременно, видеообработка и още много. Подобреният 16-инчов дисплей и ясните детайли правят виртуалните срещи и креативните проекти още по-ясни и завладяващи. Безкомпромисната издръжливост съответства на високата производителност. Това са първите в света работни станции с модулен USB-C порт – по-устойчив и по-лесен за ремонт. Ние предлагаме най-сигурните и лесни за управление бизнес компютри в света, заедно със съвременни услуги и решения за целия жизнен цикъл на устройствата, които улесняват управлението на ИТ системите.
| Серия | Dell Pro Max 16 |
|---|---|
| Софтуер | Windows 11 Pro |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 7 |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 265H vPro 2.20 GHz, 24 MB cache |
| Чипсет | Intel SoC |
| Памет, GB | 16GB 5600MT/s (2x8GB) |
| Памет, слотове | up to 64GB, 2 SoDIMM slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB, M.2 2230, Gen4 PCIe NVMe, Class 35 |
| Дисплей, inch | 16.0″ (40.64 cm), 300 nits |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | – |
| Дисплей, резолюция | 1920×1200 |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA RTX PRO 500 |
| Видео карта, GB | 6GB GDDR7 |
| Оптично устройство | – |
| Звук | 2x2W speakers, Realtek ALC3329, MaxxAudio Pro |
| Мрежа | 10, 100, 1000 Mbit/s |
| Безжична мрежа | Intel Wi-Fi 7 BE201 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | – |
| USB порт | 2 USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | 2 Thunderbolt 4 with Power Delivery and DisplayPort |
| Аудио портове | Global headset port |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | Smart Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | FHD HDR IR Camera |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Security-cable slot (wedge-shaped) |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 6 cell, 96Whr, ExpressCharge Capable, standard battery, 130W AC adapter, USB Type C |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.8 x 25.6 x 1.5 cm |
| Цвят | Grey |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 2.20 kg |
| Гаранция | 36 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.







