Лаптоп, HP 250R G10 Turbo silver, Core 5-120U(up to 5Ghz/12MB/10C), 15.6″ FHD AG 300nits, 16GB 3200Mhz 1DIMM, 512GB PCI SSD, Wi-Fi 6 +BT 5.2, Backlit Kbd, 3C Batt, Free Dos
821.55 € / 1606.81 лв.
| Серия | 250R |
|---|---|
| Софтуер | Free DOS |
| Процесор, серия | Intel Core 5 |
| Процесор | Intel Core 5 120U 3.80 GHz, 12 MB cache |
| Памет, GB | 16GB 3200MT/s (1x16GB) |
| Памет, слотове | 2 SODIMM |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB PCIe NVMe |
| Дисплей, inch | 15.6″ (39.62 cm), 300nits |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920×1080 |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Graphics |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Dual stereo speakers, dual array microphones |
| Мрежа | – |
| Безжична мрежа | Intel Wi-Fi 6 AX201 (2×2) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | – |
| USB порт | 1 USB Type-C (USB Power Delivery, DisplayPort 1.4, HP Sleep and Charge), 2 USB Type-A |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | – |
| Аудио портове | 1 stereo headphone/microphone combo jack |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Четец на пръстов отпечатък | – |
| Web камера, MP | 1080p FHD camera with temporal noise reduction |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Windows OS | – |
| Батерия, cell | HP Long Life 3-cell, 41 Wh Li-ion polymer, HP Smart 45 W External AC power adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 36.0 x 23.6 x 1.6 cm |
| Цвят | Silver |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло, kg | 1.59 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.









