Лаптоп, HP EliteBook 8 G1i AI 16″ Glacier Silver, Ultra 7-255U(up to 5.2GH/12MB/12C), 16″ WUXGA AG 300nits, 32GB 5600Mhz 1DIMM, 1TB PCIe SSD, WiFi 7 + BT 5.4, Backlit Kbd, FPR, Smart Card Reader, 3C Batt, Win 11 Pro, 3Y Offsite
2169.52 € / 4243.21 лв.
| Серия | EliteBook |
|---|---|
| Софтуер | Windows 11 Pro |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 7 |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 255U 2.00 GHz, 12 MB cache |
| Памет, GB | 32GB 5600MT/s (1x30GB) |
| Памет, слотове | 2 SODIMM |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GB PCIe NVMe |
| Дисплей, inch | 16.0″ (40.64 cm), 300 nits |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920×1200 |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Graphics |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Audio by Poly Studio, dual stereo speakers with discrete amplifiers, integrated dual array microphones |
| Мрежа | – |
| Безжична мрежа | Intel Wi-Fi 7 BE200 (2×2) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | – |
| USB порт | 1 USB Type-C (USB Power Delivery, DisplayPort 1.4, HP Sleep and Charge), 1 USB Type-A (powered) |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | 2 Thunderbolt 4 with USB Type-C (USB Power Delivery, DisplayPort 2.1, HP Sleep and Charge) |
| Аудио портове | 1 stereo headphone/microphone combo jack |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | Smart Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | 5 MP IR AI camera |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | HP Long Life 3-cell, 62 Wh Li-ion polymer, HP 65W USB Type-C slim adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.9 x 25.1 x 1.7 cm |
| Цвят | Silver |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.69 kg |
| Гаранция | 36 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.










