Лаптоп, HP ProBook 4 G1a AI 16″ Pike Silver, Ryzen 7 250(up to 5.1GHz/16MB/8C), 16″ WUXGA AG 300nits, 16GB 5600Mhz 1DIMM, 512MB PCIe SSD, WiFi 6E + BT 5.3, FPR, Backlit Kbd, 3C Batt, Win 11 Pro, 3Y Offsite
1275.98 € / 2495.60 лв.
| Серия | ProBook 4 |
|---|---|
| Софтуер | Windows 11 Pro |
| Процесор, серия | AMD Ryzen 7 |
| Процесор | AMD Ryzen 7 250 3.30 GHz, 16 MB cache |
| Памет, GB | 16GB 5600MHz (1x16GB) |
| Памет, слотове | 2 SO-DIMM slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB PCIe |
| Дисплей, inch | 16.0″ (40.64 cm), 300 nits |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920×1200 |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | AMD Radeon 780M |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | 2 built-in speakers, 2 microphones |
| Мрежа | 10/100/1000Base-T(X) |
| Безжична мрежа | MediaTek RZ616 Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | – |
| USB порт | 2 USB 3.2 Gen 1 Type-A, 2 USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | – |
| Аудио портове | 1 stereo headphone/microphone combo jack |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Четец на пръстов отпечатък | Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | 1080p FHD camera |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | 1 security lock slot |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | HP Long Life 3-cell, 56 Wh Li-ion polymer, 65 W USB Type-C adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.9 x 25.1 x 1.7 cm |
| Цвят | Silver |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.75 kg |
| Гаранция | 36 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.











