Лаптоп, Lenovo ThinkBook 14 G8 Intel Core Ultra 7 255H (up to 5.1GHz, 24MB), 16GB DDR5-5600, 512GB SSD, 14″ WUXGA (1920×1200) IPS AG, Integrated Graphics, 1080p&IR Cam, Backlit KB, 3 cell, WLAN, BT, FPR, DOS, 3Y CCI
956.64 € / 1871.03 лв.
| Серия | ThinkBook 14 |
|---|---|
| Софтуер | Free DOS |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 7 |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 255H 1.50 GHz, 24 MB cache |
| Чипсет | Intel SoC Platform |
| Памет, GB | 16GB 5600MHz (1x16GB) |
| Памет, слотове | Up to 64GB; 2 SO-DIMM slots, dual-channel capable |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe |
| Дисплей, inch | 14.0″ (35.56 cm) 300 nits |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920×1200 |
| Честота на опресняване, Hz | 60 Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Arc 140T GPU Functions as Intel Graphics |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec; Stereo speakers, 2x 2W, Dolby Audio; 2x Microphone, Array |
| Мрежа | 100/1000M |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 6E, 802.11ax 2×2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | 2x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 |
| USB порт | 1 USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1 USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On; 1 USB-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 3.0 and DisplayPort 1.4 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | 1 USB-C (Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort 2.1 |
| Аудио портове | 1 Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | Various docking solutions supported via Thunderbolt or USB-C |
| Четец за карти | SD card reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Touch Style Fingerprint Reader, Match-on-Chip, Integrated in Power Button |
| Web камера, MP | FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Kensington Nano Security Slot; Firmware TPM 2.0 Enabled |
| Windows OS | – |
| Батерия, cell | 3-Cell, Integrated 45Wh; 65W USB-C (3-pin) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.3 x 22.4 x 1.8 cm |
| Цвят | Arctic Grey |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.36 kg |
| Гаранция | 36 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.










