Лаптоп, Lenovo ThinkBook 16 G8 Intel Core Ultra 7 255H (up to 5.1GHz, 24MB), 16GB DDR5-5600, 512GB SSD, 16″ WUXGA (1920×1200) IPS AG, Integrated Graphics, 1080p&IR Cam, Backlit KB, 3 cell, WLAN, BT, FPR, DOS, 3Y CCI
958.03 € / 1873.74 лв.
| Серия | ThinkBook 16 |
|---|---|
| Софтуер | Free DOS |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 7 |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 255H 1.50 GHz, 24 MB cache |
| Чипсет | Intel SoC Platform |
| Памет, GB | 16GB 5600MHz (1x16GB) |
| Памет, слотове | up to 64GB, Two SO-DIMM slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe |
| Дисплей, inch | 16.0″ (40.64 cm), 300 nits |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920×1200 |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Arc 140T GPU Functions as Intel Graphics |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio, High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Мрежа | 100/1000M |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 6E, 802.11ax 2×2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | Two M.2 2280 PCIe 4.0 x4 slots |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen 1, 1 USB 3.2 Gen 1 Always On, 1 USB-C (USB 3.2 Gen 2) with USB PD 3.0 and DisplayPort 1.4, 1 USB-C (Thunderbolt 4) with USB PD 3.0 and DisplayPort 2.1 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | – |
| Аудио портове | 1 Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | Various docking solutions supported via Thunderbolt or USB-C |
| Четец за карти | SD Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Touch Style Fingerprint Reader, Match-on-Chip, Integrated in Power Button |
| Web камера, MP | FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Firmware TPM 2.0 Enabled, Kensington Nano Security Slot |
| Windows OS | – |
| Батерия, cell | 3-Cell, 45Wh, 65W USB-C (3-pin) adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.6 x 25.4 x 1.8 cm |
| Цвят | Grey |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.70 kg |
| Гаранция | 36 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.










