Лаптоп, Lenovo ThinkPad L13 2-in-1 G6 AMD Ryzen 5 PRO 215 (up to 4.7GHz,16MB), 16GB LPDDR5x-7500, 512GB SSD, 13.3″ WUXGA (1920×1200) IPS AR AS, Touch, AMD Radeon 740M, Pen, Backlit KB, WLAN, BT, Quectel EM061K-GL, 4G, MP&IR Cam, Grey, SCR, FPR, 4 cell, Win11 Pro
1580.17 € / 3090.54 лв.
| Серия | Thinkpad L |
|---|---|
| Софтуер | Windows 11 Pro |
| Процесор, серия | AMD Ryzen 5 |
| Процесор | AMD Ryzen 5 PRO 215 3.20 GHz, 22 MB cache |
| Чипсет | AMD SoC Platform |
| Памет, GB | 16GB 7500MHz onboard |
| Памет, слотове | not upgradable |
| Памет, тип | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe Opal 2.0 |
| Дисплей, inch | 13.3″ (33.78 cm), 400nits |
| Сензорен дисплей | OGM, 10-point Multi-touch |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920×1200 |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | AMD Radeon 740M |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Stereo speakers, 2W x2, optimized with Dolby Atmos |
| Мрежа | – |
| Безжична мрежа | MediaTek Wi-Fi 7 MT7925, 802.11be 2×2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | 1 M.2 2242 PCIe 4.0 x4 slot |
| USB порт | 1 USB-A 3.2 Gen 1, 1 USB-A 3.2 Gen 1 Always On, 2 USB-C 3.0 (Thunderbolt 4), with USB PD 3.0 and DisplayPort 1.4 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | – |
| Аудио портове | 1 Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Четец на пръстов отпечатък | Power Button with Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | Front 5.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Discrete TPM 2.0 Enabled, Kensington Nano Security Slot |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 3 cell integrated 54.7Wh, 65W USB-C (3-pin) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 29.9 x 21.5 x 1.8 cm |
| Цвят | Grey |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.30 kg |
| Гаранция | 36 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.









