Лаптоп, Lenovo ThinkPad L14 G6 Intel Core Ultra 5 225U, 12C (up to 4.8GHz, 12MB), 16GB DDR5-5600, 512GB SSD, 14″ WUXGA (1920×1200) IPS AG, Intel Graphics, 5MP&IR Cam, Backlit KB, WLAN, BT, SCR, FPR, 3 cell, Win11Pro, 3Y Onsite
1394.82 € / 2728.03 лв.
| Серия | Thinkpad L |
|---|---|
| Софтуер | Windows 11 Pro |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 5 |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 225U 1.30 GHz, 12 MB cache |
| Чипсет | Intel SoC Platform |
| Памет, GB | 16GB 5600MHz (1x16GB) |
| Памет, слотове | 2 SO-DIMM slots, dual-channel capable; Up to 64GB |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB M.2 2280 PCIe 4.0×4 NVMe Opal 2.0 |
| Дисплей, inch | 14.0″ (35.56 cm) |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920×1200 |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Graphics |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | High Definition (HD) Audio, Senary SN6147 codec; Stereo speakers, 2W x2, optimized with Dolby Atmos, 2x Microphone, Array |
| Мрежа | 100/1000M |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 6E AX211, 802.11ax 2×2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE | WWAN Upgradable to 4G |
| M.2 слот | 1 M.2 2280 PCIe 4.0 x4 slot |
| USB порт | 1 USB-A (Hi-Speed USB/USB 2.0), 1 USB-A (USB 5Gbps/USB 3.2 Gen 1), 1 USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) Always On, 2 USB-C (Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps), with USB PD 3.1 and DisplayPort 2.1 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | – |
| Аудио портове | 1 Headphone / microphone combo jack |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | Various docking solutions supported via Thunderbolt or USB-C |
| Четец за карти | Smart Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Touch Style Fingerprint Reader, Match-on-Chip, Integrated in Power Button |
| Web камера, MP | 5.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Kensington Nano Security Slot; Discrete TPM 2.0 Enabled |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 3 cell ntegrated 57Wh, 65W USB-C (3-pin) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.4 x 22.6 x 2.3 cm |
| Цвят | Black |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло, kg | 1.38 kg |
| Гаранция | 36 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.









