Лаптоп, Lenovo ThinkPad T14s G6 Intel Core Ultra 5 228V, 8C (up to 4.5GHz, 8MB), 32GB LPDDR5x-8533, 1TB SSD, 14″ WUXGA (1920×1200) IPS AG, Intel Arc Graphics 130V, 5MP&IR, Backlit KB, WLAN, BT, SCR, FPR, 3 cell, Win11 Pro, 3Y Premier
2317.42 € / 4532.48 лв.
| Серия | ThinkPad T |
|---|---|
| Софтуер | Windows 11 Pro |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 5 |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 228V 2.10 GHz, 8 MB cache |
| Чипсет | Intel SoC Platform |
| Памет, GB | 32GB Soldered 8533 MGz MoP Memory |
| Памет, слотове | No slots, Memory soldered to systemboard |
| Памет, тип | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GB SSD M.2 2280 PCIe 5.0×4 Performance NVMe Opal 2.0 |
| Дисплей, inch | 14.0″ (35.56 cm) |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920×1200 |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Arc Graphics 130V |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec; Stereo speakers, 2W x2, Dolby Atmos; 2x Microphone, 360° |
| Мрежа | No Onboard Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 7 BE201, 802.11be 2×2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| 4G/LTE | WWAN Upgradable to 5G |
| M.2 слот | 1 M.2 2280 PCIe 5.0 x4 |
| USB порт | 1USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1),1 USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On, 2 USB-C (Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps), with USB PD 3.1 and DisplayPort 2.1 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | – |
| Аудио портове | Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | Various docking solutions supported via Thunderbolt / USBC |
| Четец за карти | Smart Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Touch Style Fingerprint Reader, Match-on-Chip, Integrated in Power Button |
| Web камера, MP | 5.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter, Computer Vision on ISP |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Kensington Nano Security Slot; Discrete TPM 2.0 Enabled |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 3-Cell Integrated 58Wh, 65W USB-C Slim GaN (3-pin) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 31.4 x 21.9 x 2.0 cm |
| Цвят | Black |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.28 kg |
| Гаранция | 36 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.










