Лаптоп, Lenovo ThinkPad X13 G6 Intel Core Ultra 7 255U, 12C (up to 5.2GHz, 12MB), 32GB LPDDR5x-8400, 512GB SSD, 13.3″ WUXGA (1920×1200) IPS AG, Integrated Graphics, 5MP&IR Cam, WLAN, BT, Quectel EM061K-GL 4G, Backlit KB, SCR, FPR, Win11Pro, 3Y Premier
2089.04 € / 4085.81 лв.
| Серия | Thinkpad X |
|---|---|
| Софтуер | Windows 11 Pro |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 7 |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 255U 2.00 GHz, 12 MB cache |
| Чипсет | Intel SoC Platform |
| Памет, GB | 32GB 8400MHz onboard |
| Памет, слотове | no slots, not upgradable |
| Памет, тип | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB M.2 2280 PCIe 4.0×4 NVMe Opal 2.0 |
| Дисплей, inch | 13.3″ (33.78 cm), 400 nits |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920×1200 |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel Graphics |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Atmos, High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec, 2 x 360° microphones |
| Мрежа | – |
| Безжична мрежа | Intel Wi-Fi 7 BE201, 802.11be 2×2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| 4G/LTE | Quectel EM061K-GL, 4G LTE CAT6, with Embedded eSIM |
| M.2 слот | 1 M.2 2280 PCIe 4.0 x4 slot |
| USB порт | 1 USB-A 3.2 Gen 1, 2 USB-C Thunderbolt 4), with USB PD 3.0 and DisplayPort 2.1 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | – |
| Аудио портове | 1 Headphone/microphone combo jack (3.5mm) |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | Smart Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | Power Button with Fingerprint Reader |
| Web камера, MP | 5.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Discrete TPM 2.0 Enabled, Kensington Nano Security Slot |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 3-Cell Integrated 54.7Wh, 65W USB-C Slim GaN (3-pin) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 29.9 x 20.7 x 1.8 cm |
| Цвят | Black |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 0.96 kg |
| Гаранция | 36 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.











