Лаптоп, Lenovo V15 G5 IRL Intel Core i3-1315U (up to 4.5GHz, 10MB), 8GB DDR5-5200, 512GB SSD, 15.6″ FHD (1920×1080) TN AG, Integrated UHD Graphics, WLAN, BT, HD 720p Cam, 3 cell, Black, DOS, 3Y CCI
448.02 € / 876.25 лв.
| Серия | Lenovo V |
|---|---|
| Софтуер | Free DOS |
| Процесор, серия | Intel Core i3 |
| Процесор | Intel Core i3-1315U 3.30 GHz, 10 MB cache |
| Чипсет | Intel SoC Platform |
| Памет, GB | 8GB 5200MHz (1x8GB) |
| Памет, слотове | Up to 32GB, 2 SO-DIMM slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB M.2 2242 PCIe 4.0×4 NVMe |
| Дисплей, inch | 15.6″ (39.62 cm), 250nits |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | – |
| Дисплей, резолюция | 1920×1080 |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Intel UHD Graphics |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Stereo speakers, 1.5W x2, High Definition (HD) Audio, Senary SN6147 codec |
| Мрежа | Ethernet 100/1000M |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 6, 802.11ax 2×2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | 1 M.2 2242 PCIe 4.0 x4 slot |
| USB порт | 2 USB-A 3.2 Gen 1, 1 USB-C 3.2 Gen 1, with USB Power Delivery and DisplayPort 1.2 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | – |
| Аудио портове | 1 Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | Various docking solutions supported via USB-C |
| Четец за карти | – |
| Четец на пръстов отпечатък | – |
| Web камера, MP | HD 720p with Privacy Shutter |
| Клавиатура, тип | Full-sized Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Discrete TPM 2.0 Enabled, Kensington Nano Security Slot |
| Windows OS | – |
| Батерия, cell | 2-cell Integrated 47Wh, 65W Round Tip |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.9 x 23.6 x 1.8 cm |
| Цвят | Black |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло, kg | 1.61 kg |
| Гаранция | 36 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.









