Лаптоп, Microsoft Surface Laptop 7 13,8″ C10/16/512 Con 13,8″, 2304 x 1536, Windows 11 Home, ENG/INT, EMEA, COPILOT+ PC, Snapdragon X Plus, Platinum
1540.42 € / 3012.80 лв.
| Серия | Surface Laptop 7 |
|---|---|
| Софтуер | Windows 11 Home |
| Процесор, серия | Qualcomm |
| Процесор | Snapdragon X Plus X1P-64-100 3.40 GHz, 42 MB cache |
| Памет, GB | 16GB |
| Памет, слотове | – |
| Памет, тип | LPDDR5X |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB |
| Дисплей, inch | 13.8″ (35.05 cm) |
| Сензорен дисплей | 10 point multi-touch |
| IPS матрица | – |
| Дисплей, резолюция | 2304×1440 |
| Честота на опресняване, Hz | 120Hz |
| Дисплей, тип | PixelSense Flow |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | Qualcomm Adreno Graphics |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Omnisonic Speakers with Dolby Atmos, Support for Bluetooth LE Audio, Dual Studio Mics with voice focus |
| Мрежа | – |
| Безжична мрежа | WiFi 6E |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | – |
| USB порт | 2 USB-C with USB4/Thunderbolt 4 with support for: Charging, Data transfer, DisplayPort; 1 USB-A 3.1 |
| HDMI порт | – |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | – |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | – |
| Аудио портове | 3.5 mm headphone jack |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | 1 Surface Connect port |
| Четец за карти | – |
| Четец на пръстов отпечатък | – |
| Web камера, MP | Full HD front-facing Surface Studio Camera, 1080p Full HD |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Hardware TPM 2.0 |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | Up to 20 hours of local video playback, Up to 13 hours of active web usage |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 30.1 x 22.0 x 1.8 cm |
| Цвят | Platinium |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.34 kg |
| Гаранция | 12 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.









