Лаптоп, MSI Cyborg 15 A13VE, i5-13420H (8C/12T, up to 4.60GHz, 12 MB), RTX 4050 6GB GDDR6 194 AI TOPS, 15.6″ FHD (1920×1080), 144Hz, IPS-Level, 16GB RAM 2×8 (5200)MHz, 512GB PCIe Gen4x4 SSD, WiFi 6E, BT5.3, Backlit Keyboard (Blue), NO OS, 53.5 Whrs, 1.98 kg
969.62 € / 1896.41 лв.
СЛЕДВАЩАТА ФАЗА НА ГЕЙМИНГ ЕВОЛЮЦИЯТА Е ТУК!
Следващата фаза на еволюцията е тук: потопете се в света на киберпънк игрите и разгромете опонентите си на виртуалното поле с революционния лаптоп MSI Cyborg 15 A13VE. Този лаптоп има футуристичен механизиран външен дизайн и е специално проектиран, така че да бъде най-новаторският, авангарден лаптоп за игри. Полупрозрачните части на клавиатурата и шасито ви позволяват да виждате вътрешните части на лаптопа. С тегло от 1,98 кг и дебелина от 21,95 мм, MSI Cyborg 15 A13VE е идеален за игри в движение. Интегрирането на алуминиев материал върху капака на лаптопа ви гарантира гладко, висококачествено усещане при първи контакт и го поддържа лек и ултра преносим. MSI Cyborg 15 A13VE разполага с подобрена хибридна основна архитектура, състояща се от 6 Performance-ядра и 4 Efficient-ядра, за по-добра многозадачост при гейминг и работа с тежки приложения. Този лаптоп има 144Hz IPS-Level дисплей, който ви позволява да се наслаждавате на плавни и точни движения без замъгляване. Новият CPU & GPU Shared-Pipe дизайн позволява балансиране на разсейването на топлината в реално време между CPU и GPU за подобрена ефективност.
| Серия | Cyborg |
|---|---|
| Софтуер | No OS |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Процесор | Intel Core i5-13420H 3.40 GHz, 12 MB cache |
| Чипсет | Integrated SoC |
| Памет, GB | 16GB 5200MHz (2x8GB) |
| Памет, слотове | Max 64GB, 2 Slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB PCIe GEN4x4 |
| Дисплей, inch | 15.6″ (39.62 cm) |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920×1080 |
| Честота на опресняване, Hz | 144Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Видео карта, GB | 6GB GDDR6 |
| Оптично устройство | – |
| Звук | 2x 2W, Nahimic 3 Audio Enhancer, Hi-Res Audio Ready |
| Мрежа | Gigabit Ethernet REALTEK/RTL8111H-VB-CG |
| Безжична мрежа | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | 1 M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4) |
| USB порт | 1 USB Type-C (USB3.2 Gen1 / DisplayPort), 2 Type-A USB3.2 Gen1 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | – |
| Аудио портове | 1 Mic-in/Headphone-out Combo Jack |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Четец на пръстов отпечатък | – |
| Web камера, MP | HD type (30fps@720p) |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Kensington Lock |
| Windows OS | – |
| Батерия, cell | 3-Cell 53.5 Whrs, 120W adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.9 x 25.0 x 2.3 cm |
| Цвят | Black |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло, kg | 1.98 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.









