Лаптоп, MSI Cyborg A15 AI B2HWFKG, AMD Ryzen 7 260 (8C/16T, 24MB, up to 5.1 GHz), NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB GDDR7 572 AI TOPS, 15.6″ FHD (1920×1080) 144Hz, IPS-Level, 16GB DDR5 2×8 5600MHz, 512GB SSD Gen4x4, WiFi 6E, BT5.3, 4 Zone RGB Kbd, NO OS, 2.1kg
1475.22 € / 2885.28 лв.
| Серия | Cyborg |
|---|---|
| Софтуер | No OS |
| Процесор, серия | AMD Ryzen 7 |
| Процесор | AMD Ryzen 7 260 3.8 GHz, 24 MB cache |
| Чипсет | Integrated SoC |
| Памет, GB | 16GB 5600MHz (2x8GB) |
| Памет, слотове | Max 96GB, 2 Slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 512GB M.2-2280 NVMe PCIe Gen4 |
| Дисплей, inch | 15.6″ (39.62 cm), 250nits |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | IPS |
| Дисплей, резолюция | 1920×1080 |
| Честота на опресняване, Hz | 144Hz |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Еxternal |
| Видео карта, модел | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Видео карта, GB | 8GB GDDR7 |
| Оптично устройство | – |
| Звук | 2x 2W Speaker, Array Microphone, Hi-Res Audio Ready, DTS Audio Processing |
| Мрежа | Gigabit Ethernet REALTEK/RTL8111H-CG |
| Безжична мрежа | AMD RZ616 Wi-Fi 6E |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | 1 M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4) |
| USB порт | 1 Type-C (USB3.2 Gen1 / DisplayPort/ Power Delivery 3.0), 2 Type-A USB3.2 Gen1 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | – |
| Аудио портове | 1 Mic-in/Headphone-out Combo Jack |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Четец на пръстов отпечатък | – |
| Web камера, MP | HD type (30fps@720p) |
| Клавиатура, тип | Illuminated Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Firmware Trusted Platform Module(fTPM) 2.0, Webcam Shutter, Secured-core PCs, Kensington Lock, Microsoft Pluton Security Technology |
| Windows OS | – |
| Батерия, cell | 4-Cell 55.2 Whrs 220g, 120W Adaptor |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.9 x 24.5 x 2.3 cm |
| Цвят | Black |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.95 kg |
| Други | Nvidia App, MSI App Player, Mystic Light, MSI Center, DTS Audio Processing, MSI AI Engine, AMD Radeon Software, MSI Enterprise Support Tool (EST) > optional, AI Noise Cancellation Pro |
| Гаранция | 24 месеца |
Допълнителна информация
| Гаранция |
|---|
Условия за доставка
Изпращаме всички поръчки с Еконт, с избор между доставка до адрес на клиента или офис на Еконт. Цените за доставка са по тарифа на Еконт, в зависимост от теглото и обема, а сроковете за изпращане и получаване на пратка са от 1 до 4 работни дни.
Вашата поръчка се доставя от „Трейд Ъп“ EООД с ЕИК:205865946, код данъчна група „Б“, адрес за кореспонденция: София, бул. Шипченски проход 63, ет. 4, офис 20. Важно е да знаете: магазинът инкасира плащанията чрез услугата „Пощенски паричен превод“. Съгласно чл. 3 от Наредба Н-18/2006 г. на НАП това освобождава търговеца от задължението да издава касов бонов. Документ за плащане се предоставя от куриера.
Условия за връщане на суми
Допуска се връщане на суми за върнати поръчки до 14 дни от получаването им и при изпълнени условия:
- Клиентът не е пожелал замяна на продукта с друг (размер, модел и т.н.)
- Продукът не трябва да е използван
- Продукът бъде върнат в същия вид, в който е предаден
- Продукът бъде върнат с оригинална опаковка и всички придружаващи документи.
Условия за "Отказ", "Връщане" и "Замяна"
Ако клиентът не е доволен от вида, модела, размера и др. на продукта, той може да поиска замяна с друг.
General Enquiries
Все още няма въпроси.








